Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg tegyem vagy ne? 17 éves...

Meg tegyem vagy ne? 17 éves szűz lány vagyok és gondolkozom azon, hogy csak úgy valakivel lefeküdnék akivel oda kerülne a sor. Várjak az "igazira"? Nagyon megbánnám, ha érzelem nélkül történne meg az első alkalom?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várjál
2013. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

"Meg tegyem vagy ne?"

NE tedd meg!


"Várjak az "igazira"?"

Várj az igazira.... jön az majd meglátod, csak ne keresd, és éld a napjaidat, szépen, és nyugodtan.


"Nagyon megbánnám, ha érzelem nélkül történne meg az első alkalom?"

Egy lotyónak éreznéd magadat.... szóval ne kockáztassál, te nem ilyen lány vagy..... attól, hogy ez a divat, nem kell ilyennek lenned.

2013. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várjál,a privátokkal meg vigyázz :D
2013. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is várni akarok :/

F19


bár ha lenne alkalom nem hagynám ki a szép a csaj

2013. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
itt mindenesetre találsz elég vállalkozó kedvű embert hozzá. +1
2013. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Azt hiszem együtt tudok érezni veled. Nekem is volt ilyen érzésem 1-2 éve. De kontolláltam magam. Sőt egy sráccal majdnem megtörtént, teljesen pucérak voltunk és tényleg majd nem megtörtént, de egy belső hang azt mondta, hogy még ne tedd, még nem vagy kész rá és nem tettem meg. Nem bántam meg. Idő kell neki mire rájössz hogy te kész vagy rá és ha te most lefeküdnél csak úgy valakivel, akit nem is ismersz nem szereted max vonzónak találod akkor az csak dugás lenne, de ha valóban szeretsz valakit, bízol benne és tudod hogy ő megérdemel téged, akkor meg már szeretkezés lesz és nagyon nagy különbség van a kettő között. Az első szexuális élmény hihetetlen nagy hatással tud lenni a későbbi életedre. Szóval még ne tedd. Önmagad miatt ne tedd, mert ostoroznád magad és nem találnád a helyed. Masztizz de még ne feküdj le senkivel.
2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de ha a srácot kedvelem, vonzónak találom és több éve "barátok" vagyunk akkor se?
2013. máj. 12. 18:51
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerelem nélkül ne tedd.
2013. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Baráttal főleg ne. Ott lenne vége a barátságotoknak.
2013. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát a barátságnak vége lenne valószínűleg, de ha oylan bizalmi viszonyban vagytok, és kívánod is a srácot szexuálisan akkor miért ne.
2013. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!