Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit suttogjak a fülébe?

Mit suttogjak a fülébe?

Figyelt kérdés

a barátnőm még szűz, de szoktunk pettingelni és már nagyon szeretné ő is, hogy tovább haladjunk. és a múltkor megemlítette, hogy nagyon tetszik neki és ellazítja, ha beszélek hozzá, ha a fülébe suttogok. de hát mit kéne neki mondanom ilyenkor? nem vagyok egy beszédes típus és ez a szexre ugye bár pláne igaz.

szerintetek mit kéne mondanom? eddig csak annyi volt, hogy nyugi, meg ügyes vagy.... de folyton csak ezt ismételgessem?

F21



2013. máj. 10. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
sajtos makaróni
2013. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
szívesen megkóstolnálak, finom az illatod, meg ilyenek.
2013. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
SZERETLEK??????!!!!
2013. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ölj!Ölj!

Fesd le a kerítést!

Hova tetted a rotációs kapát?

2013. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Valami mocskosat... pl konyha.
2013. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
11%
Élvezd, nagyon szeretem ahogy nyögsz, olyan forró vagy stb. légy kreatív.
2013. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki, ha ez nem megy magadtól 21 évesen. Nem vagy egy beszédes típus? Akkor talán egy unalmas típus vagy?

Ha itt elmondjuk, hogy mit kellene suttognod, annak csak kiábrándító hatása lenne, mert nem belőled jön, nem a te érzéseidet suttogod a lány fülébe.

2013. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Egy gyűrű mind fölött. Egy gyűrű kegyetlen, egy gyűrű a sötétbe zárt. Az Egyetlen.

Ezzel biztosan elnyered a tetszését :D

2013. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ehhez már skillek kellenek :DD
2013. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt mondjad, amit gondolsz. Én a barátom elismerő és biztató szavaival tudtam legyőzni a gátlásaimat az ágyban.

pl.: Irtó szexi vagy így / nagyon kívánlak / gyönyörű vagy / .. / hasonlók, bízd magad a fantáziádra és az érzéseidre ;)

2013. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!