Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szexre akart velem...

Csak szexre akart velem összejönni. Szűz vagyok de szeretném vele megtenni. Megbánnám?

Figyelt kérdés
25 éves szűz lány vagyok van egy pasi aki csak szexre akart volna engem, de nem alakult köztünk semmi. Feladta mert nehéz eset vagyok. Megbántam hogy nem mentem bele vele mert nagyon rá voltam már indulva csak gátlásos vagyok. Ha nem is mostanában, de valamennyi idő elteltével esetleg újra felvenni vele a kapcsolatot? Szeretném már...Csak nem tudom megbánnám-e később. Neki ez csak ennyit jelentene.
2013. máj. 30. 20:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz hoyg valaki igazán nyomuljon kell valami háttér. Ebből islátszik hogy semmit nem jelentettél volna neki. Ha tőled 5 méterre is van egy posta akkor nem fogsz elmenni a város másik végére hogy feladj egy levelet. na ö ezt az elvbet vallja ami értehtő is. Minek szenvedett volna veled amikor van másik akitől ugyanzatz rögtön megkapja. Viszont akit Te fogsz érdekelni és törödni fog veled az tenni fog érte nyugi. csak hidd el hogy szerethető vagy. Semmit nem változna a hozzáállásod a pasikhoz és magadhoz attól hogy nem vagy szűz. Elöbb afejedben rakj rendet.
2013. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Ezt tényleg csak Te tudhatod,és Te érezheted!

Én olyan valakivel vesztettem el a szüzességem aki nem szerelmes belém,jó igaz valamiféleképpen fontos vagyok neki,de nem szerelmes belém!Én ennek ellenére nem bántam meg pedig tudom valószínűleg ez a valaki sosem fog szeretni!

Egyébként pedig azért ne érezed magad kevesebbnek mert 25 évesen szűz vagy!

2013. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha eddig vártál az igazira,akkor most már felesleges így beadni a derekadat.Lehet,hogy másnak többet is jelentenél és valószínűleg meg is bánnád.
2013. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

a szüzesség elvesztése sosem korfüggö... Nekem nem jelent akadályt ha a barátnőm szüz mert megtisztelö lenne ha nekem adná...

És szeritnem sokan vannak igy még a pasik közül...

2013. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én inkább tisztelem benned hogy nem feküdtél össze senkivel és tartogatod magad, ma már ritka az ilyen lány... meg kell becsülni, nagy ajándék lesz ez a szerelmednek, de dobd oda senkinek :) nem vagy öreg. Majd megtalálod a párod, csak te is keresd! :)
2013. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam. 25 évesen annyi eszed van mint egy csomagolt csibehúsnak.
2013. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én válaszom helyett olvasd el mégegyszer a #15-öst. Ugyanazt írtam volna kb. :)
2013. máj. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!