Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha vele veszíteném el, megbánn...

Ha vele veszíteném el, megbánnám igaz? Felejtsem egyszerűen el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves szűz lány vagyok. Most van egy kapcsolatom egy sráccal, de ő nem vállal fel engem :( Szörnyen összezavar dolgokkal, mert egyébként pedig mindig mindenben mellettem áll, csak... nem nyilvánosan :( Ha találkozunk, és megcsókol alig bírom magam leállítani, nagyon vágyom rá, de az agyammal érzem, hogy lehet, ha megtenném vele, egyszerűen lelépne :( Rossz döntés lenne vele lefeküdni, igaz?


2013. febr. 15. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd, mi az hogy nem vállal fel? Már ott sántít valami. 20/F
2013. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz döntés. Mint fiu, úgy gondolom, akkor érzek ilyesmit, ha egy lány csak a szexre kellene, de nem tartom elég szépnek/jónak ahhoz, hogy mellette maradjak, és nem szeretem annyira, hogy dicsekedjek vele.

Ettől függetlenül tévedhetek, de szerintem vagy csak szexet akar, vagy szégyell.

18/F

2013. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem se jó ötlet vele lefeküdnöd
2013. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ne feküdj le vele !! mi az hogy nem vállal fel ? ilyet nem lehet csinálni.. nem egy játék vagy hanem a barátnője.(:
2013. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hagyma1 válasza:

csak leakar teperni, hagyd el..

19/F

2013. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!