Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megbánnám, ha prostituálttal...

Megbánnám, ha prostituálttal esnék át életem első csókján és szexelésén?

Figyelt kérdés
24 múltam, és hamarosan lesz lehetőségem tenni az ügy érdekében. Egyáltalán van esélyem normális úton szerezni lányt, vagy mindenképp fizessek egy prostituáltért 10-20 ezret?
2012. nov. 26. 17:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
12%
Hogy kérdezhetsz ekkora marhaságot!? Hiányzik egy kis AIDS vagy hepatitis az életedből?Túl magányosnak érzed magad vagy mi van már?Jó hogy van esélyed normális lányt szerezni ne kérdezz már ilyen hülyeséget!!!!
2012. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Megoszlóak a vélemények, és ez szeméyliségtől függ....azért elég furcsa hogy 24 évesen még csók se....:/ érdekelne az oka....mert akkor megmondható hogy van-e esélyed, minden esetre a prostituáltat én nem ajánlom
2012. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy megbánnád.

1. a pénztárcád bánná

2. a lány csak a pénzedért "szeretne", te lehetsz neki kb. az 500., tudnád így élvezni?

3. betegséget is elkaphatsz tőle

4. a későbbi szerelmi-szexuális életedre is rossz hatással lehet

2012. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hát pont amiatt fontolgatom nagyon erősen, mert furcsának számítok ezzel a ténnyel. Ha egyszer arra folyamadok, hogy csajozok, nem akarok akár 100at is elbukni emiatt.
2012. nov. 26. 17:23
 6/34 A kérdező kommentje:

,,4. a későbbi szerelmi-szexuális életedre is rossz hatással lehet"


Már most is egy nagy kalap szerencsétlenség. Ezen egyáltalán lehet tovább rontani?

2012. nov. 26. 17:25
 7/34 anonim ***** válasza:

Én 28 voltam/vagyok és most vesztettem el nem prostival.

És nem a 100. lánnyal hanem az 1000-el.

Szóval ha már eddig vártál vagy nem mertél vagy akármi akkor ne pazarold el egy prostira.

2012. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Biztosan van esélyed. De ha életed elsö csokja is még hátra van 24 évesen, vszinü, hogy nem vagy egy egyszerü eset. Lehet, hogy bánni fogod a prostira költött pénzt, de az is lehet, hogy életed fordulopontja lesz.
2012. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
51%
Alap, hogy k.rvát nem csókolunk meg. Ki tudja 30 perce kinek a retkes f.sza volt a szájában. Semmi baj nincs azzal, ha prostizni mész. A nők válaszát hagyd figyelmen kívül. Most akik puffogtatják a várd meg az igazit, meg fogod bánni stb. baromságokat, ők utasítottak vissza az életben. Ráadásul egy ún. rendes lányra is sokat kell költeni, többet, mint a k.rvára és nem biztos, hogy megb.szhatod.
2012. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%

"Én 28 voltam/vagyok és most vesztettem el nem prostival.

És nem a 100. lánnyal hanem az 1000-el.

Szóval ha már eddig vártál vagy nem mertél vagy akármi akkor ne pazarold el egy prostira."


És akkor? Attól, hogy te ilyen balf.sz voltál, nehogy már magadat tekintsd követendő példának. Akkor ennyi erővel várjon 40 éves koráig igaz?

2012. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!