Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megbánnám, ha prostituálttal...

Megbánnám, ha prostituálttal esnék át életem első csókján és szexelésén?

Figyelt kérdés
24 múltam, és hamarosan lesz lehetőségem tenni az ügy érdekében. Egyáltalán van esélyem normális úton szerezni lányt, vagy mindenképp fizessek egy prostituáltért 10-20 ezret?
2012. nov. 26. 17:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Figyelj ha prostizni mész számolj azzal hogy bármiféle sz@rt is elkaphatsz!De ha neked ennyi eszed van akkor hallgass arra aki a k*rvákhoz küld!
2012. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy meg nem vágom, hogy lehetsz még 24 évesen szűz!? Meleg vagy? vagy mi?Ilyenkor már rég vannak a srácok az elsőn!De még nem is ez a gáz mert sok lány is 20 év felett veszti el a szüzességét!Viszont esküszöm nem értem hogy mi a fene játszódhat le a fejedben, hogy prostin gondolkozol?Ez nem egy normális felnőtt férfira vall!Valami nagyon nem stimmel veled!Mond hogy kamu a kérdés mert ezt nem hiszem el!!!
2012. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Szerinted hogy bírnék találni egykönnyen bárkit is, aki ezt elnézné nekem? Pont ez a gond, hogy debilnek, melegnek, impotensnek stb néznek, ha ez kiderül rólam.
2012. nov. 26. 18:31
 14/34 anonim ***** válasza:
60%
Én például nem néznélek debilnek impotensnek stb, sőt tetszene, hogy én lehetek az első, és szerintem van még pár normális lány aki így gondolja. 22/L
2012. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%

Akik itt lebeszélnek a prostikról azok valószínűleg sohasem voltak még. Betegségete egy diszkóbalesetből(egyéjszakás kapcs) is összeszedhet az ember(most vagy lepontoznak engem vagy kötekedni fognak)

Mindenesetre gyakorlásnak jó lehet de nem olyan mint az első szerelmes csók.

2012. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj semmi rosszat nem tettél!!Hogy csinálhatsz ekkora problémát ebből?Gondolj csak bele ha találkozol egy lánnyal aki szintén szűz, szerinted felfog neki tűnni hogy te is az vagy?Magával lesz elfoglalva hogy nem csinálja e rosszul meg ilyesmi!Sőt biztosan örülne nagyon sok lány ha egy olyan fiúval lehetne először együtt aki még nem volt előtte senkivel!Ezen nincs mit szégyelned!Be ne merd magad mocskolni igénytelen repedt sarkú prostikkal!!Te ennél sokkal értékesebb vagy!!!!!!!
2012. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%

Én múlt hét kedden veszítettem el prostituálttal és nem bántam meg. Nyilván belegondolva, hogy pénzért történt kicsit sz@r érzés, de nem érdekel. Olyan csajt az életbe nem szereznék meg, mert nincs jó dumám. Külsőség megvan, de duma hiányában...

22/F

2012. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ja aki meg most jön a f@szságaival, hogy tapasztalat szerzésnek jók a k*rvák, az meg menjen és tapasztalja meg hogy milyen a prostik által elkapott nemi betegség!;)
2012. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
35%
17-es válaszoló!Te is büszke lehetsz magadra!Undorító az aki így gondolkodik mint te!22 éves létedre ennyi eszed van?Nem is csodálom hogy nem kellesz senkinek!
2012. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem vagyok büszke, de ha másképp nem megy, akkor valahogy történjen meg. Kár itt ítélkezni, lehet, hogy valaki az első aktussal addig vár, amíg szerelmes nem lesz, aztán később meg arra vetemedik, hogy prostitúcióba kezd anyagi okok miatt.
2012. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!