Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megbánnám, ha prostituálttal...

Megbánnám, ha prostituálttal esnék át életem első csókján és szexelésén?

Figyelt kérdés
24 múltam, és hamarosan lesz lehetőségem tenni az ügy érdekében. Egyáltalán van esélyem normális úton szerezni lányt, vagy mindenképp fizessek egy prostituáltért 10-20 ezret?
2012. nov. 26. 17:17
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Egyszerűen tök nehéz annak becsajoznia, aki nem követi a csordát. Én is ilyen vagyok, és szerintem 100ból egy olyan lányt találnék jó esetben, aki elfogadná azt, hogy nem vagyok szexisten. Utálom ezt a világot...
2012. nov. 27. 18:34
 32/34 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy nehéz. Sajnos én a csendes kategóriába tartozom, nincs jó szövegem, igaz külső megvan, de akkor sem egyszerű.

Honnan írsz?:)

2012. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
A csokot ne,a szexet igen,de ovszerben.
2012. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
hát én azt nem tudom hogy te megbánnád-e de hogy én nem bánnám meg a csókot meg szexet az biztos,én is elmegyek prostihoz ugyan úgy csokolózni akarok vele meg análisan is szexelni akarok vele és én elmegyek ,ez van , mire kéne várni ha amúgy nem megy majd megy így én így gondolom,gondolkoz és dönts ,tudod a csajok a magabiztos csávókra buknak nade hogy lennél magabiztos ha azt se tudod hogy kell csokólózni érted
2012. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!