Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első ujjazás (? )

Első ujjazás (? )

Figyelt kérdés
A barátom először ujjazott meg, és hát nem volt valami jó, pedig óvatosan csinálta. Szűz vagyok még, szóval gondolom ez azért van. De emiatt a szextől is félek, mert ha már ez fáj(csak 1 ujját tette be, ha már 2-t az nagyon fájt)akkor mi lesz később? :// Rendesen be voltam nedvesedve, előtte kinyalt csiklót izgatott...Velem van valami baj?
2012. nov. 25. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ez normális. Az is hogy félsz. Pedig nem szabad, mert ha olyannal csinálod, akit szeretsz, és védekeztek, nem lesz gond, és jó emlék marad az első. De fájni lehet fogsz, de kibírható
2012. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is fájt egy kicsit az első ujjazás de egy idő után kitágul a hüvej és utána már kettővel is lehet de óvatosan! És nem szabad addig szexelni amíg kettő ujjal fáj! Ha már úgy sem fáj akkor lehet. Ja és a szűzesség itt nem számít...
2012. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!