Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megbánnám? 19/L

Szerintetek megbánnám? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 eves lany vagyok es meg szűz ...

Mindenki állandóan piszkál miatta most mar a családom is .

Lehetőségem lett volna ra millió , de en mindig hittem abban hogy majd az igazival fekszem csak le meg nem akartam olyannak odaadni magam aki nem szeret . De most mar kívánom is a szexet meg tényleg mindenki állandóan erről kérdezget meg ez a téma .. Nagyon unom most mar es beláttam h fölösleges várni az esetleges igazira mert úgysem jön el . szerintetek nagyon hulye otlet ha egy buliban lefekudnek egy idegennel ? Tudom hogy sokan elítélitek de nem látok mas megoldást szeretnek tullenni rajta mert mar sokkal inkább érzem tehernek mint sem "kincsnek" :(( előre is koszi a véleményeket !!



2014. jan. 5. 00:43
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez ám az okos ötlet!

Szerinted miről szólnak az egyéjszakás kalandok?

Az odafigyelésről?

A gyengédségről?

Tényleg egy "durr bele, kit érdekel"-első élményre vágysz?

Emlékezetes lesz, az biztos. De korántsem amiatt, mert olyan jó lesz.

2014. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
10%
Irj rám! Beszélünk
2014. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ess túl rajta!


Ugyanúgy még millió esélyed és sok időd lesz arra, hogy majd később lefeküdj,akivel szerelmesek lesztek egymásba!


Addig legalább tapasztalatot gyűjtesz.


Én is így voltam végülis,és nem bántam meg.Bár én korábban túlestem rajta....7 év nemi élet után mondtam azt, hogy végre igazából megéltem a szeretkezést.És nem azért,mert előtte nem csináltam szerelemből...Csak kellett egyfajta tapasztalat, agyilag megélni/megtanulni megélni is a szexet...

2014. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
90%
Röhejes ötlet. Bár ha téged így befolyásolni tud pár idióta, akinek ez az érték, hogy milyen hamar veszti el a szüzességét, akkor meg is érdemled.
2014. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
65%

Butus! :)

Ilyet nem szabad!

2014. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
78%

ne butáskodj! ha eddig kibirtad akkor még ki fogod birni nem?

utána csak meg bánnád a dolgot. ez életedben egy nagy dolog hogy ha elveszted a szűzességed,vagy nem? lehet hogy ez azzal akivel elveszted(veszi) annak ez semmit nem fog jelenteni.De te tudod

17/f

2014. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat , foleg aki normalis hangnemben tudott írni :)..

Tudom hogy nem az ev ötlete , de lássuk a mai világban mar tényleg nem számít normalisnak vagy legalábbis átlagosnak h valaki ennyi idősen nem szexelt ... Nyilván nem a hely tarackjaval fekudnek le hanem olyannal aki szimpatikus es normalis es el is mondanám neki hogy mi a helyzet ... De most pl karácsonykor minden rokontol azt hallgattam h mi van velem meg mire várok es nagyon frusztrál :(

2014. jan. 5. 00:53
 18/49 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem olyat választasz akihez legalább egy picit vonzódsz,nagy az esélye,hogy megbánod.Ha már annyira kívánod válassz olyat aki neked is szimpi,és akinek te is az vagy.-Egy buli szerintem a legrosszabb választás.(kívéve ha egy amcsi tinifilmben vagy).
2014. jan. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon rossz ötlet, inkább várj még egy kicsit. Inkább nagyobb intenzitással próbálj barátot keresni, persze nincs értelme az igaziról álmodozni, de még így is ezerszer jobban jársz mintha egy idegennel tennéd.
2014. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem úgy csináld egy idegennel, hogy pl. társkereső oldalon gyere össze valamelyikkel, aki szimpi élőben is, és akkor valószínű fokozatosan bevezet majd a dologba. Először csak petting lesz, ilyesmi, nem rögtön durr-bele.

Ha már rosszul érzed magad emiatt, akkor nem gáz egyáltalán, hogy komoly kapcsolat nélkül odaadod magad. Szerelem sem kell hozzá, csak legyen vonzó számodra a pasi.

2014. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!