Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megbánnám, ha...

Szerintetek megbánnám, ha belemennék?

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval fél éve de nem volt komoly,viszont mivel messze vagyunk egymástól hagytuk az egészet és barátok maradtunk. Mindketten szüzek vagyunk még, és már beszéltük hogy jó lenne elsőnek együtt..de nyilván másokkal is ismerkedünk és nekem most nagyon tetszik egy másik fiú de ő nem úgy néz rám szerintem. Azóta a barátom még mindig szűz maradt mert ő velem akarja. Azt hittem már rég elfelejtett, de mégsem. Szerintetek megbánnám ha vele lenne az első? :$ (kortól függetlenül)
2013. nov. 27. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem is kell kiírnod a korod, mert a kérdésedből látszik.
2013. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem. Túl van misztifikálva egyébként ez a szüzesség dolog.
2013. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Jaj de elegem van ebből, hogy mindig van valaki aki azt mondja, hogy túl van misztifikálva...
2013. nov. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha ettől jobban fogjátok érezni magatokat, akkor miért ne? Megbánni felesleges lenne, mert akkor jól éreztétek magatokat és az a lényeg, amúgy is ez az élet velejárója.
2013. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Igen.


Mert ez nem valami "kihívás", hogy elveszítsd.

Ha fél éve együtt lennétek, és még mindig tartana a kapcsolat, és idősebb lennél pár évvel... akkor rendben.


De elveszíteni "csak azért mert", szerintem buta dolog.

Persze nincs gond ha később bakizol, és nem a jövendőbelivel fekszel össze először, ez teljesen rendben van. De ettől függetlenül ez egy egyszeri valami, és sokat fog jelenteni annak akit "megajándékozol vele".


(Nem mintha nem-szűz lány hátrányt szenvedne, ez csak egy plusz.)


Lényeg a lényeg: Ez az egész szexelős téma még korai. Persze persze így nem leszel "menő", de nem is kell annak lenned. Nem leszel ettől jobb, vagy felnőttesebb, bármi. Csak még egy dolog amit később megbánsz.

2013. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Pedig túl van misztifikálva :P
2013. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
valóban túl van misztifikálva!
2013. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Hogyne lenne túlmisztifikálva... ezt majd mond akkor ha 16-18 éves csaj vagy, aki kb inkább leszbikus lett, mert az első alkalom csak annyira volt szar egy pasival, aki tipikusan így gondolkozik, hogy ne szarjá jó lesz az, meg semmit nem jelent...
2013. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!