Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megbánnám? 19/L

Szerintetek megbánnám? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 eves lany vagyok es meg szűz ...

Mindenki állandóan piszkál miatta most mar a családom is .

Lehetőségem lett volna ra millió , de en mindig hittem abban hogy majd az igazival fekszem csak le meg nem akartam olyannak odaadni magam aki nem szeret . De most mar kívánom is a szexet meg tényleg mindenki állandóan erről kérdezget meg ez a téma .. Nagyon unom most mar es beláttam h fölösleges várni az esetleges igazira mert úgysem jön el . szerintetek nagyon hulye otlet ha egy buliban lefekudnek egy idegennel ? Tudom hogy sokan elítélitek de nem látok mas megoldást szeretnek tullenni rajta mert mar sokkal inkább érzem tehernek mint sem "kincsnek" :(( előre is koszi a véleményeket !!



2014. jan. 5. 00:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de mi köze az egész családodnak ahhoz, hogy szűz vagy-e vagy sem?

Hogy képzeljük ezt el? Odamegy hozzád XY nagybácsi, hogy "és Katikám, járt már benned a lompos?".

Most komolyan. Miért nem zárod rövidre a kérdezősködést? Akár egy kis kegyes hazugsággal, ha kell, de még jobb lenne egy visszakérdéssel: "és Pali-bá merevedési zavara/aranyere hogy van?".


Egyáltalán nem leszel előrébb azzal, ha hagyod, hogy egy alkoholszagú egyén jól meghúzzon.

2014. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas az egész családod úgy ahogy van. Már bocs ha megsértettelek de ez az igazság.
2014. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ismerős a helyzet! Szerintem ne feküdj le idegennel, legyen tartásod! Én 21/f és szűz vagyok, nekem is lett volna lehetőség elveszíteni idegennel, de inkább olyannal fogom, aki számít nekem! Tudom, hogy ciki/kellemetlen, de én a helyedben kitartanék!
2014. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Utolsó :D

igen nem leszek , csak mások lassan férjhez mennek ..

Amúgy a tarskeresos oldal nem rossz otlet, csak annyi szélhámos van en pedig rendes kapcsolatot majd tényleg normalis fiúval szeretnék , csak ugy h ne Izguljam magam halálra a szüzesség miatt

2014. jan. 5. 01:07
 25/49 anonim ***** válasza:
76%

Én srácként voltam eddig így, lett volna már nekem is alkalmam házibulikban-fesztiválokon, de arra vágytam, hogy kapcsolatban szexeljek.. Nekem nővérem megy az agyamra, állandóan felhozza a nő kérdést és már elegem van, január 25 előtt elhallgattatom egy lefekszem egy csajszival egy buliban..

19F

2014. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%
hol laksz? veszítsük el együtt én normális vagyok:)
2014. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

"csak mások lassan férjhez mennek .. "

Azért ez erős túlzás. Max. ha nem tanulnak tovább.


És miért kellene halálra izgulnod a szüzességed miatt? Nincs az a homlokodra írva, így nem is ijeszthet el senkit.

Annyi csak, hogy ebben a korban már nem várnak olyan sokat a párok az első éjszakával, mint tinikorban. De ha nem akarod tartogatni, ez se gátol.


Még az a barátnőm is talált párt, aki úton útfélen mindenkinek kifecsegte, hogy "ő szűz és (most jön a lényeg) az is akar maradni a házasságig+. Nem volt semmi a csaj. Bárkit az asztal alá ivott, bulizott, tombolt. 24 éves korára találta meg egy egyetemi kocsmában :) a szintén szűz párját, akivel ma már boldog házasok (végül vele nem vártak az esküvőig) és van egy 3 éves lányuk.

2014. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Budapest

te aztán nem vesztegeted az időt :)))

2014. jan. 5. 01:17
 29/49 A kérdező kommentje:

Utolsó igen ez jo dolog orulok nekik :)

Csak az en ismeretségi körömben ez mar ultra cikinek számít sajnos :(

2014. jan. 5. 01:20
 30/49 anonim ***** válasza:

Megoldás: válts ismeretségi kört.

Az enyémben az a ciki, ha valaki valamit ilyen idős korban még cikinek tart.

Tudod, tolerancia.

2014. jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!