Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiú vagyok...

22 éves szűz fiú vagyok menjek el prostihoz?

Figyelt kérdés
Nem tudok barátnőt szerezni, egyre inkább zavar a dolog hogy még szűz vagyok, ezért arra gondoltam hogy elmegyek prostihoz. Szerintetek jó ötlet? A lányokat akik a környezetemben vannak, ki nem állhatom, önteltek nagyon.. nagyon hiányzik már a szex. Nem akarok már álmodozni többet. Béna vagyok barátnőt találni. Ne kérdezzétek hogy miért, ez személyes probléma.

2013. máj. 15. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Úgy értem Noydra, hogy álszentek a végletekig. A lányok miért nem várják meg az igazit akkor? Bort isznak és vizet prédikálnak. ha ők is megvárnák az igazit, akkor 28-30 évesen vesztenék el a szüzességüket és csakis azzal az egy emberrel szexelnének egész életükben.
2013. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 Noydra ***** válasza:

De ez a duma, hogy várd meg az igazit, nem szószerint értendő (számomra legalábbis). Csak hogy a megfelelő lányt várd meg pl. Nem azt mondják, hogy éld le vele az életed...

Egy srácnak sem szokott általában probléma lenni, ha a lány már volt előtte mással.

2013. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 Csonti95 xD ***** válasza:
Na mi a kotta, kanos barátom??? :D Adj egy helyzetjelentést:D
2013. máj. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
nah jah.. xD a lányok miért nem várnak az igazira? :) nagy hanta ez az egész.. :)
2013. máj. 16. 06:42
 55/62 Csonti95 xD ***** válasza:
No para, lehetne rosszabb is. Örülj neki h nem vagy 160 cm és 150 kg :D amúgy a lányok is keresik az igazit, de ők meg is találják (többnyire) :D bár ismerem olyan lányt/nőt aki 25 évesen szűz, kajak befordult. Úgyhogy ha nem akarsz te is úgy járni telcsizz :DDD
2013. máj. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

Először a gondolataidat kellene kicsit rendbe szedni, néhány dolgot tisztázni.


A nők nem rosszabbak, mint a férfiak. Nagyon kedvesek, aranyosak, barátságosak tudnak lenni, ha érzik, hogy nem csak egy darab húsnak tekinted őket. És okosak is, csak másban jobbak, mint a férfiak.


Aztán van itt egy szó, ami szintén arra utal, hogy keveset tudsz még a világról. Úgy írod: ” prosti ”, pedig prostituált a hivatalos elnevezésük. Ha prostinak nevezed őket, akkor csak nőstény állatok számodra, és ebben óriási adag kegyetlenség is van. Ők is emberek, emberi lények. Ha lenézel másokat, téged is le fognak nézni.

Ha bátortalanság miatt nem tudsz lányokkal ismerkedni, akkor jó eséllyel segítene neked, ha felkeresnél egy prostituáltat. De csak akkor van értelme, ha képes vagy embernek és nőnek látni őket, nem csak valami kéjállatnak, különben a találkozás másnapján, arra fogsz emlékezni, hogy egy állattal közösültél, és ez aligha tenne jót neked. És igen, kezdetnek az orál is elég lehet.


Ne kioktatásnak fogd fel, amit írtam. Csak segíteni próbáltam.

2013. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 Csonti95 xD ***** válasza:

Spanom, ne hallgass senkire, a prostik nem éreznek, csak a szex hajtja őket, vadállatok :D


Gondolom azért "prostit" írt és nem prostituáltat mert úgy rövidebb és amúgy sem érdemlik, hogy helyesen írják vagy mondják h mik is valójában :D

2013. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim válasza:

Az őszinteségért, szerénységért, és a mai világban szokatlan életvitel és látásmódod miatt.

Nincs mit szégyelned a szüzességeden és ha olyan kapcsoltba kerülsz ahol ez hátránykét tünik fel,

ott nem veled lesz a baj....s még 1, a szexben nagyongyorsan tanul az ember......és amugy is

minden párnak össze kell szokni...szóval a világon semmiről nem maratdtál le. Voltam már szűz fiuval,

amikor én már nem voltam az,hidd el, mind érzelmileg mind testileg igen hamar megvolt az összhang..

sőt, az is elég volt ha hozzámért......nem kell x számú aktus ahoz , hogy egy férfi kellemes partner

legyen....-ha megvan az őszinte szeretet és vonzalom, ha nincs meg ugyis az egész egy maszturbáció

szintjére esik vissza. Ne akarj tökéltes lenni..légy önmagad, és soraid alapján te az vagy, és ezt olyan ó látni:-) Akinek igy nem kellesz mehet tovább, meg fogod találni azt a lányt aki nem egy numerakriályt keres.

Mindehez sok vidámságot, erőt, kitartást a kudracokban( a szerelem meg olyan betegség ami fádalmas...

kortól független) A lényeg a bizalom, a szerelem és az, hogy lelkileg is elég érett legyél rá.

Hidd el, ha ez a három komponens megvan, nem kell semmiféle titkos recept, jó ötlet vagy bölcs tanács!

A tested tudja, s a fiúé is! :-)


Sok sikert! :-)


Szia-szia:-)

2013. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim válasza:

helyedbe mennék de nem rosszból mondom, miért ne

nem olyan nagy dolog ez .tudnád hány haverom megcsinálta és még el is mesélik .

2013. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
már elveszítettem, és nem prostival :)
2013. máj. 22. 00:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!