Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűz vagyok és tág, akkor...

Ha szűz vagyok és tág, akkor az ciki?

Figyelt kérdés
Nem volt még bennem hímvessző, de elég sokat maszturbáltam már. Azt szeretném megkérdezni, hogy, ha tág lett a p%nám, akkor az ciki? Vonatkozik még rám így is, hogy értékes ember vagyok, ha 18 évesen szűz? Szégyelljem a leendő pasim előtt, hogy nem látszom már kicsit sem szűznek alulról? Vagy mondjam azt, hogy leszbi voltam?

2013. máj. 15. 06:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Mi? Jézusom.. Először is, ne keverj bele ennyi hülyeséget egy kérdésbe..

1: Nem ciki, ha tág lettél.

2: Igen, így is értékes ember lehetsz(feltéve ha úgy viselkedsz)

3: Nem kell szégyellned a leendő pasid előtt

4: Ne, ne mondd azt, hogy leszbi voltál(feltéve ha az voltál)


:)

2013. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az őszinteség célravezető szerintem ebben az esetben is. 18 évesen nem gáz, ha szűz az ember szerintem, a pasik legtöbbje még örül is neki! Egyébként nem értem, mitől lenne tág a puncid, ha még f.sz se volt benned? Vagy akkor mivel maszturbáltál, giga dildókkal? A tág puncira is van megoldás, intim torna, hüvely torna, stb.
2013. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Honnan tudod, hogy tág? Mihez képest? Állj le a görcsöléssel!
2013. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja hát 4 újam befér. :( 14 éve korom óta maszturbálok, utánna 2 évig leálltam és azóta folytattam.
2013. máj. 15. 07:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem gáz, egy kis hüvelytorna segít. De más gond nincs, a barátod értékelni fogja, hogy szűz vagy. Te meg azt h tágulékony, és így kevesebb eséllyel lesz kellemetlen az első behatolás, mert az izmok ellenállását nem kell legyőzni (persze lelki alapon összeszűkülhet, de az más kérdés)


25/f

2013. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
4 ujjal ujjazod magad?
2013. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Attól nem lehet kitágulni, hogy "használod". Ez gyakorlatilag genetikailag adott, és intimtornával szűkíthető. De aki "szűk", az is kitágul az aktus idejére, majd ha már nincs izgalmi állapotban, újra összehúzódik.


És két dolgot felejts el, ha a jövőben élvezni szeretnéd a szexet és ezt nagyon nagyon komolyan mondom, remélem megfogadod: az egyik a hazudozás (ha már valakivel eljutsz odáig, hogy lefekszetek, nem szabad hazudni ilyen dolgokban (sem), egyszerűen nincs értelme. A másik pedig a szégyenérzet! Komoly gátlásokat okozhat még, ha úgy érzed, szégyellned kell magad bármiért is, amit az ágyban tettél/teszel. Miért kellene? voltak vágyaid, megélted őket. ártottál vele valakinek? nem Neked jó volt? igen. Akkor mi is itt a probléma??? ne hagyd, hogy társadalmi nyomás, vagy bármi szégyenérzetet okozzon neked ezzel kapcsolatban. A szex az ember magánügye. Senkinek nincs joga elítélni a másikat.


Bocsi, ez kicsit hosszú lett, de nagyon sok olyan nővel találkoztam már, akik nem tudták élvezni a szexet és sokaknál kibukott, hogy valamilyen gátlás van bennük, amit akár kis korban beléjük ültettek. (mint a nem szabad magad simogatni, vagy egy nő nem kívánhat meg egy pasit csak úgy, akkor már k.urvák/értéktelenek, stb...) Szóval ezt sürgősen felejtsd el.

Amúgy sincs semmi probléma azzal, amit tettél, folytasd egész nyugodtan továbbra is, ismerd meg magad és élvezd a szexet! És ne görcsölj ilyen butaságon. A leendő párodat egy csöppet sem fogja zavarni, hogy könnyen tágulsz. (ami egyébként teljesen normális, egészséges dolog...)

2013. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Attól félek már csak egyébként, hogy, ha anyával megyek nőgyógyászhoz, akkor bennt lesz-e anya? Vagy magamban leszek bennt? Mert félek, hogy meglássa, hogy nincs szűzhártyám, vagy a nőgyógyász elmondja neki és azt hiszi majd, hogy lefeküdtem valakivel.
2013. máj. 15. 10:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, vizsgálatnál szerintem alap, hogy kint marad. De miért nem mész egyedül?

Amúgy mindegy megvan-e, Te szűz vagy! Figyelj, van akinek biciklizés közben szakad ki, vagy tamponhasználattól, vagy sport közben, bármi. Doki is látott már ilyet.

Ha 18 elmúltál, meg egyébként is orvosi titoktartás...

(amúgy észrevetted, hogy átszakadt? ha nem, jó eséllyel megvan)

2013. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
csak annyit kérdeznék, hogy mihez képest tág? Sok másik puncival hasonlitottadd össze ? És hogyan végezted az összehasonlitást ?
2013. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!