Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűz vagyok és tág, akkor...

Ha szűz vagyok és tág, akkor az ciki?

Figyelt kérdés
Nem volt még bennem hímvessző, de elég sokat maszturbáltam már. Azt szeretném megkérdezni, hogy, ha tág lett a p%nám, akkor az ciki? Vonatkozik még rám így is, hogy értékes ember vagyok, ha 18 évesen szűz? Szégyelljem a leendő pasim előtt, hogy nem látszom már kicsit sem szűznek alulról? Vagy mondjam azt, hogy leszbi voltam?

2013. máj. 15. 06:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyes nőknek már sportolás közben és/vagy fizikai megerőltetéstől is átszakadhat a szűzhártya.


Az, h szűz létedre négyujjast játszol odalenn, amikor masztizol, az elég durva azért! Mondjuk annyiból jó, h könnyen magadba fogod tudni fogadni a barátod, talán fel se tűnik neki, h szűz voltál.

2013. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ok. Ne csináljam négy újjal? Rendben, 2 újjal is elég.

Ja, hogy mihez hasonlítottam? Láttam magam alulról tükörbe és nem néz ki szűznek, csak ez ijjesztett meg.

Köszönöm a válaszokat! Pusszancs!

2013. máj. 15. 12:30
 13/19 anonim ***** válasza:

szerintem a 4 ujj elég sok

De vannak nagy adottságú pasik

Fiatalon nekem is volt egy ilyen alkalmi kapcsolatom

Csak harangozni kellett menni

A csaj azóta is boldog, már anyuka.

Gondolom talált vmi afroamerikait :)

F36

2013. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha jól esik négy ujjal, akkor csináld úgy. Nem gáz tényleg! Nem minden pasi szereti a szűk puncit.
2013. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Neeeeeeeeeeeeeeeee!!! Én nem akarok afroamerikait. Maradok az 1-2 újnál inkább. Ok? xD
2013. máj. 16. 10:05
 16/19 A kérdező kommentje:

17:19

Mi az, hogy: "csak harangozni kellett menni"? Ez mit jelent?? xD

2013. máj. 16. 10:06
 17/19 anonim válasza:
én is ugyanígy vagyok, mint a kérdező. 18 vagyok és még szűz, de 12 éves korom óta maszturbálok hüvelyre, és ha eléggé felizgulok, nekem is befér 4 ujjam. és pontosan ugyanezen parázok, hogy ha majd egyszer lefekszek valakivel, nem fogja elhinni nekem, hogy szűz vagyok, mert valószínűleg egyáltalán nem fog fájni, és simán be fog csusszani a pénisze.
2013. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
xD Lehet, hogy most ötletet is adunk valami csajnak, aki tényleg csak el akarja hitetni, hogy szűz. xD Ezt kell mondani és beveszi. xD
2013. máj. 17. 07:27
 19/19 anonim ***** válasza:

Mit fújjátok fel ezt a szűz témát...holott a szűzhártya (mint fentebb is említettem) spontán is átszakadhat, illetve maszturbálás közben is!


Még mindig azt mondom, csináld úgy kérdező, ahogy neked a legjobban esik! Ha valaki pedig azért fog dobni, mert nem jön be neki a nunid...akkor ő nem is érdemel meg igazán téged!

2013. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!