Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha 18 évesen még szűz...

Ciki ha 18 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
a teltebb kategóriába tartozom(80kg,arányosan duci, szélesebb csípővel és vékonyabb derékkal) és emiatt nem merek kapcsolatba kezdeni, mert félek h mi lesz ha nem leszek elég jó neki, nem tudom elhinni h tetszenék én bárkinek is :( mondjuk úgy érzem h ha nem ilyen lenne a testem még akkor se adtam volna oda magam senkinek...
2013. ápr. 6. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ciki! jobb óvatosnak lenni!
2013. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, de mégis a molettebb lányoknak előbb volt pasijuk mint nekem. Magabiztosság és hozzáállás kérdése mai nekem sem volt (nem is lesz) soha...
2013. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem

ráérsz

2013. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*ami
2013. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Én az tartom cikinek, ha valaki 12-13 éves korában már nem az. Nem vagy lemaradva semmiről és az alakod miatt nem kell aggódnod.:) Te is fogsz találni magadnak valakit, aki úgy fogad el, ahogy vagy.:)
2013. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is 18 éves vagyok és szűz. Még kapcsolatom sem volt. Nem érzem cikinek.

Én tartalmas, normális kapcsolatra vágyom, de sajnos még nem találtam meg a számomra megfelelő fiút. Persze kalandokba keveredhettem volna én is, de sok esetben tudtam, hogy csak egy-két menetre kellenék a pasinak, én pedig többre tartom magam ennél. Ráadásul szeretném, hogy az első szex tényleg szerelemből történjen majd meg, nem valami kaland során. :)


Egyébként hidd el, hogy aki szeret, az úgy is szeret, ahogy vagy. De ha zavar a súlyod, válts életmódot és adj le pár kilót! Így az önbizalmad is megnő és rögtön kelendőbb is leszel a pasik körében. ;)

2013. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki :)
2013. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszokat! holnap kezdek átállni az egészségesebb életmódra és rem sikerül elérnem a terveimet :)
2013. ápr. 7. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos sikerülni fog, csak némi kitartásra lesz szükséged! :)
2013. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!