Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tud egy 18 év alatti...

Hogyan tud egy 18 év alatti lány bárkivel is lefeküdni? Nem korai még 14-15 évesen?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Korai
2013. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
korai.
2013. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

16-17 évesen miért lenne korai? 14 évesen nem mondom, tényleg az, de mivel más egy 18 éves, mint egy 17 éves? A szex nem a koron múlik, hanem a testi és lelki érettségen, illetve, hogy tisztában legyen az illető a védekezéssel, a terhességgel, a lehetőségekkel. És lehet hogy valaki 16 évesen is érettebb a szexhez, mint egy 19 éves. Ez egyénfüggő és nem korfüggő. Nyilván van egy alsó határ, de azt gondolom 16-17 évesen már nem az alsó határhoz tartozik az illető.

18 évesen nem mindenki válik felnőtté, csak nagykorúvá. A felnőttség, a komolyság, a tudatosság, a kötelességérzet egyénenként eltérő lehet. Vannak előbb és vannak később érő emberek. És ha valaki előbb érik, annak a 16 éves kor a szexhez, szerintem egyáltalán nem korai.

2013. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért lenne korai 16-17 éves.Na jó persze nem arra gondolok,hogy minden nap más emberrel,de az 18 év felett sem normális! 16 alatt valóban az.
2013. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Én 14 voltam. Akkor fél éve voltam együtt a barátommal, előtte többször átbeszéltük a dolgot, tisztában voltunk a védekezés fogalmával, lehetőségekkel, és szerelemből történt, hosszú kapcsolat volt.

Nem azt mondom, hogy a 14 éves kor ideális, de nem bántam meg. Felelősségteljes döntés volt, ha lehet ilyet mondani, elég érett voltam hozzá.

2013. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam, 1 évet vártunk, 18 vagyok, még mindig együtt, elsők egymásnak, még csak 1x sem kellett terhességi tesztet vennem, v félnem....akk mi is a korai, meg éretlen?

Van aki 18 évesen is hülye hozzá, akk meg?

Meg amúgy sem a te dolgod.

2013. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én 15 vagyok, barátom 18, másfél év után még valószínűleg nyárig várunk, de már fel vagyok rá készülve... szerintem, és sokak szerint, köztük a szüleim, akikkel teljesen normálisan és nyitottan tudok erről beszélni, érettebb vagyok a témához mint sokan 18 évesen... szerintem ez nagyon egyénfüggő, és bár én valószínűleg már 16 leszek mikor megtörténik, nem tartom korainak 15 évesen se, hogyha tényleg elég érett hozzá az ember, és nem csak azért csinálja hogy túl legyen rajta. Bár nem tudom, úgy tűnik a kérdésed alapján hogy más véleményen vagyunk..
2013. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó: igen, mert 1ik ismerősöm 14 évesen a szülei tudta nélkül csinálta, és ez nekem nagyon ellenszenves volt. De így, ahogy leírtad, kedves utolsó, nekem elfogadhatóbbnak tűnik :)
2013. ápr. 25. 19:04
 9/10 anonim válasza:
Persze, abban én is egyetértek, hogyha valaki a szülei tudta nélkül csinálja ilyen korban, az már nem biztos hogy rendben van, csak kell hogy tudjon beszélni velük erről, mert aztán ha baj lesz, nem marad egyedül, meg nyilván nyugodtabb is úgy az ember.. :) utolsó voltam:)
2013. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!