Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » FIÚK/LÁNYOK VÉLEMÉNYEKET!...

FIÚK/LÁNYOK VÉLEMÉNYEKET! Szerintetek is korai? 17/L

Figyelt kérdés
Még csak kétszer ujjazott meg a barátom (ő az első ilyen téren), de már úgy érzem készen állok elveszteni a szüzességemet. A barátnőim szerint ez korai lenne még, mert szerintük többször kéne ennek a dolognak történnie.3 hónapja vagyok együtt a barátommal.

2013. márc. 17. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Korai.

Még petting se volt.Inkább ismerjétek meg egymás testét aztán jöhet a szex.

2013. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezt meg kell kérdezni akkor korai mert még nem vagy rá felkészülve
2013. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem veszed észre? HA ezt itt kell megkérdezned, baromi ismeretlenektől, akik baromira nem tudnak semmit rólad, akkor: KORAIIIIII
2013. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem az..
2013. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
te érzed,nekem mindegy
2013. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőidtől és a GyK-tól is kérdezed, akkor még korai. 3 hónap sem túl sok.


Ha nagyon akarod már, akkor ujjazzon, nyaljon ki néhányszor, te is rácuppanhatsz leendő kedvenc testrészedre, aztán ha már mindketten biztos kézzel nyúltok a másikhoz, akkor tessék venni két csomag óvszert és elvonulni egy csöndes sarokba!

2013. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3 hónap után nem korai. De ha úgy érzed, nyugodtan várjatok még, pettingeljetek sokat!
2013. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Missi_Key ***** válasza:
0%

ha már megújazott akor már volt köztetek nemi érintkezés, csak éppen nem konkrét behatolás, de én ettől még nem neveznélek szűznek, hiszen már sexeltetek, csak nem úgy...de az attól még sex.


szóval ha csak az zavar h "elveszted" mint elv meg fogalom, akkor már tökmindegy, ha a fájdalom stb miatt agódsz, azt meg nem itt fogják megválaszolni, kettőtök közt kell h olyan bizalom legyen h el tudj lazulni, amihez vele kéne ezt megbeszélned.

2013. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

szerintem a korodat nézve nem korai (én is ennyi vagyok és nem rég történt meg először, bár mi jó sokáig együtt voltunk előtte)

ha már el tudod előtte engedni magad, nem feszengsz, nem izgulsz, akkor lehet, hogy nem korai....

de ezt te érzed, mi nem tudjuk helyetted megmondani...

én úgy éreztem, hogy nem az és csináltuk. ez csak rajtatok múlik

17L

2013. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már mehet.
2013. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!