Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai lenne még? Vagy fokozato...

Korai lenne még? Vagy fokozatosság kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Kérlek titeket csak olyan írjon aki használható választ tud írni. Arról lenne szó hogy barátom 17 éves én is és mindketten szüzek vagyunk. Nagyon vágyunk egymásra ami szerintem természetes dolog. 4 hónapja vagyunk együtt én úgy érzem már készen vagyok a szexre vagy ha nem is a szexre egy kis pettingre. Szerintetek hogyan tudassam ezt vele? 17/L

2013. márc. 17. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp fokozatosság kell, ha nem ismeritek jól egymást (na meg magatokat!), az első szex sem lesz jó.

Hogy inkább beszélsz vele róla, vagy kezdeményezel, az meg igazából a te dolgod, személyiségedhez mérten válassz a kettő közül, mindkettőből egyértelműen rá fog jönni, hogy mit szeretnél.

2013. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pretty_Fighter ***** válasza:

Ha spontánok vagytok,akkor mikor egymásnál vagytok simán elkezded levetkőztetni stb stb..

Ha kevésbé vagytok spontánok,akkor felhozod a témát egyszerűen,és elmondod mi a szitu és megbeszélitek,hogy oké akkor legközelebb már mehet a dolog.

Felőlem szexelhettek is elsőnek,de szerintem izgibb a fokozatosság egy kapcsolatban:)

2013. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. márc. 17. 12:47
 4/5 anonim válasza:

Szerintem még ráértek :)

Töltsétek valami hasznosabbal az időt.

Ilyen idős korban általában még nincs igazi szerelmi kapcsolat.

Én is szűz vagyok még, de a legjobb barátom mondta hogy "az első szexre örökre emlékezni fogsz".

Szóval szerintem az elsőt mindenféleképpen egy erős és egészséges kapcsolatban csináld.

A legjobb ha házasság után nyomatjátok. :D

Legjobb arra az első szexre emlékezni ami életed párjával történt.

2013. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de házasságig várni szerintem túlzás lenne.
2013. márc. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!