Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiú vagyok...

22 éves szűz fiú vagyok menjek el prostihoz?

Figyelt kérdés
Nem tudok barátnőt szerezni, egyre inkább zavar a dolog hogy még szűz vagyok, ezért arra gondoltam hogy elmegyek prostihoz. Szerintetek jó ötlet? A lányokat akik a környezetemben vannak, ki nem állhatom, önteltek nagyon.. nagyon hiányzik már a szex. Nem akarok már álmodozni többet. Béna vagyok barátnőt találni. Ne kérdezzétek hogy miért, ez személyes probléma.

2013. máj. 15. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
de miért vagytok megáldva ezzel a fertőzéses dologgal?!! létezik gumi hahó!!!! és ha csak orális szolgáltatást vennék igénybe????
2013. máj. 15. 10:58
 32/62 -Monster- válasza:
Akkor menj el és tekerd be egy prostinak.
2013. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim válasza:
ott vagy már?
2013. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
nem vagyok ott. inkább itt olvasgatok magamnak mint egy h*lye...
2013. máj. 15. 11:40
 35/62 Csonti95 xD ***** válasza:
Olvass. az majdnem olyan mint egy orgazmus :DDD
2013. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:

Nézzük sorjába a dolgokat. Elmész prostihoz, mondjuk nem kapsz el semmit tőle és jól is érzed magad. De meddig? Még egy fél óráig? És aztán? Minden héten odajársz majd, ha éppen úgy kívánod?

De ha ez egy egyszeri alkalom lenne, akkor is, gondolj bele, mondjuk mivel már nem leszel szűz, tegyük fel h megnő az önbizalmad. Ezt mi lányok észrevesszük. Mondjuk összejönnél egy lánnyal, mert a lánynak bejössz, te meg már vagy elég bátor, hogy merj tenni azért, hogy megkapd a lányt. Szerinted melyik lánynak fog kelleni egy olyan pasi, aki prostihoz jár? Másrészt meg ha meg is szereznél egy rendes lányt (mert léteznek még normális nők!!) folyton az elsőhöz, vagyis a prosihoz hasonlítanád, és valószínűleg nem lenne neked elég jó az ágyban, mert nincs akkora tapasztalata, mint a másiknak.


És szerintem azért se menj prostihoz, mert ez a dolog nem egy örömlánytól függ, h szűz maradsz e és meddig, hanem rajtad múlik. Hogy hajlandó vagy e férfiként viselkedni és megszerezni egy lányt, mert azt a legkönnyebb, ha valamiért fizetsz és a tiéd, de akkor azt nem is fogod sohasem megbecsülni. Meg még eszembe jutott 1-2 dolog, de nem tudom írjam e.

Én 22 évesen így látom a dolgokat. És még annyit, a pasi aki nekem tetszik, olyan lökött, hogy nem veszi észre, h bármit megtennék érte. És lehet h érted is odavan 1 lány, csak te pont őt nem veszed észre, mert mondjuk nem jön be neked, vagy vagy csak haverok vagytok..


És ne gondolkodj így a nőkről, h ki nem állhatod őket, meg önteltek, mert az csak egy dolog, hogy idegenek előtt mit mutatunk magunkból.


22/L

2013. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
Nehogymár!Az nem lesz olyan jó,mint ha a barátnőddel csinálnád.Legalábbis szerintem.Várj még,amíg meglesz az igazi. ;)
2013. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
És ha 35 évesen találkozik az igazival?
2013. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
igen, linkelő, elolvastam amit írtál, és ez az amiről én is beszélek.... és sok lánynak még van képe ide írni nevetve, hogy várjak amíg eljön az igazi.. undorítóak vagytok... az érdek vezérel titeket.. fogadok ha feltöltenék ide magamról képet egy bmw-vel, egyből ragadnátok..
2013. máj. 15. 23:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!