Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiú vagyok...

22 éves szűz fiú vagyok menjek el prostihoz?

Figyelt kérdés
Nem tudok barátnőt szerezni, egyre inkább zavar a dolog hogy még szűz vagyok, ezért arra gondoltam hogy elmegyek prostihoz. Szerintetek jó ötlet? A lányokat akik a környezetemben vannak, ki nem állhatom, önteltek nagyon.. nagyon hiányzik már a szex. Nem akarok már álmodozni többet. Béna vagyok barátnőt találni. Ne kérdezzétek hogy miért, ez személyes probléma.

2013. máj. 15. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 Noydra ***** válasza:

Hát akkor lásd csak pénzhajhász k*vának az összes nőt és még csak véletlenül sem magadban keress hibát :)

Szerintem pont leszarják, hogy itt szidod őket 4 oldalon keresztül :D

Talán lehet nem undorral kéne rájuk nézni és akkor foglalkoznának veled ...

BMW-vel maximum olcsó k*vát kapsz, azzal meg sokra nem mész.

2013. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
xD tartsd meg te is a válaszaidat magadnak te nagy okos..
2013. máj. 16. 00:03
 43/62 Noydra ***** válasza:
Nehéz beismerni, ha az ember téved, dehát biztosan jobban tudod, azért tartasz ott, ahol. ;)
2013. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
halvány lila gőzöd nincs arról hogy miért tartok ott ahol..
2013. máj. 16. 00:09
 45/62 anonim ***** válasza:

Noydra, azért azt be kell látnod, hogy nagyon idétlen egy válasz, hogy "Várd meg az igazit!"

Az igazi az én olvasatomban az, hogy az az ember, akivel majd összeköti az életét. Csakhogy ma már a lányok sem egyetlen emberrel vannak együtt, szóval nem kellene ilyeneket mondaniuk.

2013. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 Noydra ***** válasza:
Lehet, de elég elkeserítőnek kell lennie, ha azt hiszed, hogy egy anonym oldalon (főleg ezen.. jóég) akarsz segítséget kérni hozzá. :/
2013. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
ha az ember a földön van, rúgjunk bele még jobban ugye?
2013. máj. 16. 00:14
 48/62 Noydra ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem egyetlen emberrel vannak együtt? :D

Egyébként, igen szar szöveg, mert használhatatlan, de gyakorlatilag jobbat sem lehet írni... Nem?

2013. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Most komolyan, részeg vagy?
2013. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 Noydra ***** válasza:

Nem szándékoztam beléd rúgni. Csak bántja a szememet, ha valaki az elkeseredettsége miatt mond (ír) olyan dolokat, amik nem igazak, vagy általánosítások, vagy nagyon nagy túlzások.

Ne haragudj, ilyen vagyok :)

2013. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!