Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiú vagyok...

22 éves szűz fiú vagyok menjek el prostihoz?

Figyelt kérdés
Nem tudok barátnőt szerezni, egyre inkább zavar a dolog hogy még szűz vagyok, ezért arra gondoltam hogy elmegyek prostihoz. Szerintetek jó ötlet? A lányokat akik a környezetemben vannak, ki nem állhatom, önteltek nagyon.. nagyon hiányzik már a szex. Nem akarok már álmodozni többet. Béna vagyok barátnőt találni. Ne kérdezzétek hogy miért, ez személyes probléma.

2013. máj. 15. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem értem, hogy miért zavar... Senki nem mondta, hogy gáz, hogy szűz vagy. Szerintem a prostizás gáz, mert egy olyan ember aki eddig nem tette meg miért pont egy kurv.ával akarja elveszteni.. Azért szerintem tarthatnád többre magad...
2013. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 Csonti95 xD ***** válasza:
38%
..Most majd fogsz s végre teljesértékű ember leszel (szerinted) :D
2013. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 Csonti95 xD ***** válasza:
0%
ja és 18 múltam 1 hónappal :D
2013. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
tudom hogy nektek nem gáz hogy szűz vagyok, de nekem igen xD
2013. máj. 15. 10:15
 25/62 A kérdező kommentje:
csonti te még mindig itt vagy? ugorj a tiszába és rád fognak harapni még a halak is nem csak a csajok :)
2013. máj. 15. 10:17
 26/62 anonim válasza:

Kedves kérdező, Te kétségbeesésedben mindenféle hülyeséget hazudozol magadnak. De Te is tudod, hogy a csajok sem egyformák, vannak ilyenek is, meg olyanok is...


Együttérzek veled, mert én 25 éves koromig nem jutottam egyről a kettőre, fontolgattam én is a k*rvázást, meg az Expresszben kerestem (ingyen) szexpartnert (kissé öreg volt, de nem jött össze az sem, hál' istennek. :-) Ma már tök furcsa erre visszatekinteni, volt, hogy a buszon szólítgattam le csajokat. Ahol meg összejött volna, ott bénáztam, és nem húztam be az utolsó lépést... :-)


A rossz hír az, hogy nem tudod megspórolni az egésznek a kényelmetlen és fárasztó voltát. A jó hír az, hogy még hozzám képest is van 3 év előnyöd... Harcra fel! :-)

2013. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:

Elmúltál 18? Akkor elnézést hogy le mertük tegezni.

Látom a mostani 18 éveseket, sajnos elárasztják a komolyabb szórakozóhelyeket is, hatalmas a pofájuk, fingjuk nincs az életről, na meg az elképzelés, meg amikről beszélgetnek van ott agyiszint, tisztelet a kivételnek.

2013. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed eddig miért nem mentél hozzájuk? Lehet, hogy nagyon jot fog tenni az önértékelésednek is. Mindenki azt zsolozsmázza, hogy fujj prosti, de azért sokan mennek hozzájuk. Sok mindenre a jobb megoldás. ( F vagy, tehát nem szüz, hanem béna!!!)
2013. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
egyébként most is lehetne a melóhelyemen egy lány, de megmondom őszintén, be vagyok tojva mert sokkal jobb lány mint aki hozzám való lenne bár nem tudom lehet hogy ezt is csak bebeszélem magamnak.. barátnőjével is beszéltem, biztos forrásból tudom, sőt most álnéven szerintem fészen is ő szórakozik velem.. na de nem érdekel..
2013. máj. 15. 10:30
 30/62 -Monster- válasza:

Haver valami komoly önértékelési problémád van.

Ha elmész prostihoz fent áll a veszélye hogy nem csak turós hanem pötyös is lesz a rudi.

De ha egy normális csajt akarsz keresni és azt kefélni azért pedálozni is kell ám.(Magától nem sétál be hozzád)

2013. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!