Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiú vagyok...

22 éves szűz fiú vagyok menjek el prostihoz?

Figyelt kérdés
Nem tudok barátnőt szerezni, egyre inkább zavar a dolog hogy még szűz vagyok, ezért arra gondoltam hogy elmegyek prostihoz. Szerintetek jó ötlet? A lányokat akik a környezetemben vannak, ki nem állhatom, önteltek nagyon.. nagyon hiányzik már a szex. Nem akarok már álmodozni többet. Béna vagyok barátnőt találni. Ne kérdezzétek hogy miért, ez személyes probléma.

2013. máj. 15. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
9.50, azt elmondanám neked, hogy ha kicsit zárkózottabb, csendesebb ember vagy és kevés az ismerősöd, akkor kegyetlen nehéz helyzetben találod magad. Nem úgy megy az, ahogyan te gondolod.
2013. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 Csonti95 xD ***** válasza:
27%
Egy prostinál ami nálad már Hardcore, nála csak Petting :DDDDDDDDDD
2013. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
csontikám, te meg fogd be a szádat, és mondogasd másnak a tanácsaidat.
2013. máj. 15. 09:58
 14/62 A kérdező kommentje:
inkább menjél és dugjál úgyis biztos jól megy már.
2013. máj. 15. 10:00
 15/62 A kérdező kommentje:
rajtam nevetni? :D Vicces gyerek lehetsz bárcsak összefutnánk egyszer és kicsit lejjebb húzhatnám az arcodat. te egy öntelt kárörvendő barom vagy...
2013. máj. 15. 10:02
 16/62 A kérdező kommentje:
te tényleg egy kis csonti vagy :) kenj magadra egy kis paprikát, és kapósabb leszel :)
2013. máj. 15. 10:05
 17/62 anonim ***** válasza:
62%
Minek teszed fel a kérdést? Barátnő nem kell, ebből következik az, hogy vagy valami csajt fektetsz meg, akinek ennyi az igénye szintén, vagy tényleg elmész prostihoz. Mivel viszont mindent csajt rühellsz és érdekembernek tartasz, ebből adódóan nehéz lesz az első megoldás. Még az érdekember beleférne, hiszen az egy kölcsönös kihasználás, magyarul neked is érdek és neki is. A prostizás szerintem szánalmas, az már csak a nagyon gáz embereknek való, akik tényleg még egy csajt sem tudnak megfektetni. Most nem is a fertőzésekről meg ilyenekről van szó, mert csomó ribi van, hanem fizetni szexért szerintem szánalmas. De menjél el, úgyis ezt akarod tenni.
2013. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%

9:54!

Ebben is van valami! Ez ellen nincs más mint picit kinyílni, társaságban lenni, muszáj mert mindig egyedül meghülyül az ember.

Csonti te meg huzzál iskolába, taknyos 17 éves osztja még ilyen témakörben is az észt, hihetetlen. :)

2013. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
de amúgy tudod mit, mondj akár mit, én valamilyen szinten örülök is neki hogy 22 évesen még nem k*rtam össze vissza fűvel fával.
2013. máj. 15. 10:08
 20/62 anonim ***** válasza:

Személyesen kérlek, hogy NE MENJ PROSTIHOZ.

Nem hiányzik senkinek sem, hogy 1 nemibeteggel több legyen kicsiny országunkba!


F23

2013. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!