Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiú vagyok...

22 éves szűz fiú vagyok menjek el prostihoz?

Figyelt kérdés
Nem tudok barátnőt szerezni, egyre inkább zavar a dolog hogy még szűz vagyok, ezért arra gondoltam hogy elmegyek prostihoz. Szerintetek jó ötlet? A lányokat akik a környezetemben vannak, ki nem állhatom, önteltek nagyon.. nagyon hiányzik már a szex. Nem akarok már álmodozni többet. Béna vagyok barátnőt találni. Ne kérdezzétek hogy miért, ez személyes probléma.

2013. máj. 15. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimplán önértékelési problémából eredő hülyeség. 20 éves koromig én sem voltam csajjal, de nem azért mert ronda vagyok hanem mert szimplán hülye voltam ahhoz, hogy lépjek a nők meg nem ugranak az ember karjába. Ehhez képest az elmúlt 3 évben el kéne már gondolkodnom hány csajt vittem ágyba mióta rájöttem a saját erősségeimre, és felhagytam azzal a hülyeséggel hogy úgyse kellenék senkinek... 23/F
2013. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
nem fogok egy lány után sem szaladgálni meg stresszelni miattuk. mindent érdekből csinálnak.. nem arról van szó hogy barátnőt akarok, mert nem akarok, és nem is kellesz. és engem nem érdekel hogy te hogy változtál meg, meg hogy hány lányt vittél ágyba, stb...
2013. máj. 15. 09:32
 3/62 A kérdező kommentje:
ne haragudj ha durván fogalmaztam, de én ebbe már beletörődtem, és ez éltet még a prostik..
2013. máj. 15. 09:33
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
akkor menj. csodálatos életed lehet ;)
2013. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
Menjél. De utána nem akarok látni ''AIDS-es lettem, mit tegyek'' kérdést >.<
2013. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 Csonti95 xD ***** válasza:
100%
Ja. Igazad van, k*rvázni könnyebb.. aztán ne rinyálj hogy mitől viszket a pélód :DDDDD
2013. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
9.28, hogy csináltad? Főleg az érdekelne, hogy hol ismerted meg azokat a lányokat? Manapság sok ember küzd ebben nehézségekkel, többen, mint gondolnád.
2013. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
annyi eszem van hogy gumit húzzak ha prostihoz megyek. nem akarok küzdeni egy lányért sem, mert nem érdemlik meg.. köszönöm a válaszokat. és igen, könnyebb elmenni prostihoz.
2013. máj. 15. 09:46
 9/62 anonim ***** válasza:
60%

Az első elég segítőkészen megfogalmazta, de téged nem érdekel, meg nem akarsz barátnőt, ennek ellenére ezzel kezdődik a mondatod "Nem tudok barátnőt szerezni" :)

Készen vagy ember!

Szerintem meg pont hogy barátnőt kellene szerezned, akivel alakul ez a dolog, mert olyan aki csak egy gyors szexet akar, vagy kinevet vagy elunja magát. Egy barátnő türelmes lesz hozzád.

Párszor megdugod hogy legyen meg a rutinod, aztán dobod! :)

Onnantól már meglesz az a kisugárzás hogy voltál nővel! :)

2013. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
nem várok barátnőre egyszer majd ha úgy akarja az élet, hogy halálosan szerelmes leszek, akkor talán.. de amúgy nem. csak szexre van szükségem. és igen nem tudtam barátnőt szerezni, pedig próbáltam, meguntam, elég volt, ennyi.
2013. máj. 15. 09:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!