Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még mindig nincs...

28 évesen még mindig nincs barátnőm, jegyesem és esélyem sincs náluk. Miért?

Figyelt kérdés
Igen, elég elfuserált férfi vagyok, női szemmel nézve csődtömeg. Nincs vonzó arcom, átlagos testem van, 178 centivel. Van 3 diplomám, doktorira járok jelenleg, vagyis most kezdtem. De úgy veszem észre semmit sem ér. Ilyenek nem érdeklik a mai lányokat. Régen mindig azt hittem, hogy majd az egzisztenica, a tanulás, a tudás meghozza a várva várt gyümölcsöt. De ez nem így történt. Nem merek bepróbálkozni a nőknél, a sok tizenéves korban tapasztalt megaláztatásokért, amiket összeszedtem a lányoktól. Kitörtni innen hogyagn lehet? Kezdek pszichésen kiborulni. A tanulásba is menekültem, hogy majd csak leköti a figyelmemet. De eljön előbb vagy utóbb az a pillanat, mikor azt érzi az ember, hogy a tanulás nem válthatja ki az ősi ösztönöket, a szerelmet, a családalapítást. Kétségbeestem, hogy ez az eredményeim rovására is mehet egy idő után. Már mostantól ezt tapasztalom. Van erre megfelelő tanács, hogyan lehet ebből kitörni? Mert bármi másban örömömet tudom lelni, el tudok boldogulni bármivel, meg tudom oldani az élet ügyes bajos dolgait. De valahogy azt érzem, ez nem megy, nem elegendő a tudásom ehhez, nem olyannak születtem, aki ezt a terhet tudja abszolválni. Hogyan szedjem össze a tökeimet ilyen korban? Van még remény? Nem sírni jöttem, de érzem a vesztem, eljött az idő.
2013. febr. 7. 00:21
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Mi mindegy? Miért lenne mindegy?
2013. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
0%
28 évesen szerintem már hagyja fenébe, egy egészséges férfi kb 15-16 évesen veszti el a szüzességét.
2013. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
90%

Egy 15-16 éves még GYEREK kategória, nagyon nem "férfi" :D

Legfeljebb egy kis mitugrász, aki azt hiszi érett ahhoz, hogy szexeljen, semmi több, ebből azért ne induljunk már ki, mert kicsit nevetséges.

2013. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolat nak is elkel indulni valahol nem egyből házásagra tőrekedik egy értelmes ember hanem a megismerésre és abol alakul ki hogy akarja e a házaságot.
2013. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Ismerem jól ezt a PhD-s kört az egyetemi időszakomból, élénken emlékszem, hogy nálunk is megvolt ez a "réteg". Nem részletezem, de a lényeg, hogy tipikus tagja vagy ennek a csoportnak: koravén, merev, egy általa magasabbnak vélt platformról szól le hozzánk "egyszerű" hallgatótársakhoz. Ne tudd meg, mennyit röhögtünk rajtatok:)

Na de a lényeg: ismerkedni csak a saját köreiden belül tudsz, nem az átlag hallgatólányok közt. Nem azért, mert ők nem érnek fel a te intellektusodhoz, hanem mert egész egyszerűen másképp vannak bekötve hozzád képest. Őszintén megmondom, hogy a kis "minizsenikkel" mi szóba se nagyon álltunk, a totálisan eltérő értékrend miatt: őket a summa cum laude diploma érdekelte, minket az, hogy az államvizsgára bocsátásért meglegyen az utolsó szívatós szigorlat egy rohadt kettesre. Ez a releváns különbség:) Nálunk a kis doktoranduszkák a doktori suliban/szemináriumokon szedtek fel doktorandákat, szóval ez egy belterjes rendszer. Mint a feudalizmus:))


27 L

2013. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:
Azért mert ocsmány vagy.
2013. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim válasza:

Hát, elkezdhetsz kitörni a burokból de kár hogy 28 évesen kezded el. Én is olyan merev típusú ember voltam talán most már kezdek felengedni. De így is sok úgymond munkát igényel.

Kezdj apró dolgokkal beszélgess azzal aki nagyon tetszik vagy hívd el valahova. Olyan szituációkba kerülj bele lányokkal amibe félsz bele kerülni. Ezt kéne csinálnod szerintem.

2013. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
3 diplomával van pénzed egy pszichodokira, ide a naplopók járnak ilyen kérdésekkel. Menj el egy bordélyba öltözz fel kultúráltan, legyél ápolt, és mondd el a nagyságos asszonynak, hogy gátlásos vagy, és szeretnéd elveszteni a szüzességed. Rá fog kérdezni, hogy biztos vagy-e a döntésedben. Ekkor te igennel válaszolsz, és készségesen kultúráltan mutat neked egy lányt, aki tapasztalt, és segít túlesni rajta. Onnan már menni fog az utcán is...
2015. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!