Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még mindig nincs...

28 évesen még mindig nincs barátnőm, jegyesem és esélyem sincs náluk. Miért?

Figyelt kérdés
Igen, elég elfuserált férfi vagyok, női szemmel nézve csődtömeg. Nincs vonzó arcom, átlagos testem van, 178 centivel. Van 3 diplomám, doktorira járok jelenleg, vagyis most kezdtem. De úgy veszem észre semmit sem ér. Ilyenek nem érdeklik a mai lányokat. Régen mindig azt hittem, hogy majd az egzisztenica, a tanulás, a tudás meghozza a várva várt gyümölcsöt. De ez nem így történt. Nem merek bepróbálkozni a nőknél, a sok tizenéves korban tapasztalt megaláztatásokért, amiket összeszedtem a lányoktól. Kitörtni innen hogyagn lehet? Kezdek pszichésen kiborulni. A tanulásba is menekültem, hogy majd csak leköti a figyelmemet. De eljön előbb vagy utóbb az a pillanat, mikor azt érzi az ember, hogy a tanulás nem válthatja ki az ősi ösztönöket, a szerelmet, a családalapítást. Kétségbeestem, hogy ez az eredményeim rovására is mehet egy idő után. Már mostantól ezt tapasztalom. Van erre megfelelő tanács, hogyan lehet ebből kitörni? Mert bármi másban örömömet tudom lelni, el tudok boldogulni bármivel, meg tudom oldani az élet ügyes bajos dolgait. De valahogy azt érzem, ez nem megy, nem elegendő a tudásom ehhez, nem olyannak születtem, aki ezt a terhet tudja abszolválni. Hogyan szedjem össze a tökeimet ilyen korban? Van még remény? Nem sírni jöttem, de érzem a vesztem, eljött az idő.
2013. febr. 7. 00:21
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Az egyetemi kolleginákat döngesd meg,szegénykék java része még szűzike.Szóval az út szabad.
2013. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Egyetemen? Szűzek? Jó vicc!!:D

Már a középiskolában is necces olyat találni..

De pasiknál már aztán tényleg az óvodában kell keregélni.

2013. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Tobb lenne a szuz ferfi ebben a korosztalyban? Mi lehet a kivalto oka? Ha igaz egyaltalan a felvetes.
2013. febr. 7. 17:00
 45/58 anonim ***** válasza:
Ez: [link]
2013. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Ez baromira nem reprezentatív kutatás.

Ez csak a GYIK.

Az életben tutira nem ők vannak többségben!!

Csak aki olyan korán elvesztette annak valószínű éppen e percben is van jobb dolga mint hogy itt irogasson :)

2013. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
"Az életben tutira nem ők vannak többségben" - ugye, demográfiailag mindig azon az oldalon van a több szűz, ahol a több ember. A 18-30 éves korosztályban a férfi:nő arány 106:100. Tehát értelemszerűen 106 férfiból 6-nak nem jut pár. Így a nők megtehetik, hogy válogatnak, és csak a 20% legjobban kinézőkkel fekszenek le, így ők forognak "közkézen".
2013. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Ez emberek nem alkatraszék hogy csak 106 van az egyikből másikbol 100 akor csak 6 ot nem tudzs párositani. Ez bonyolultab mert van mindegyikből az a 20nagyon jol kinéző mindig van párjuk viszont vanak akik nem tudnak párt talaláni mindkét oldalon máas más araányba azért egy nőnek sokal kőnyeb szexpartnert találnia mint pasinak. És minednki a legjob 20 ot akarja főleg a nők.
2013. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Utolsó de mi van ha az ember nem szexpartnerre vágyik hanem komoly társra, családra? Így már semmivel nem vagyok könnyebb helyzeteben nőként mert a pasik többsége csak szexet akar, nem tartós kapcsolatot sajnos.
2013. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Most már mindegy.
2013. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!