Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még mindig nincs...

28 évesen még mindig nincs barátnőm, jegyesem és esélyem sincs náluk. Miért?

Figyelt kérdés
Igen, elég elfuserált férfi vagyok, női szemmel nézve csődtömeg. Nincs vonzó arcom, átlagos testem van, 178 centivel. Van 3 diplomám, doktorira járok jelenleg, vagyis most kezdtem. De úgy veszem észre semmit sem ér. Ilyenek nem érdeklik a mai lányokat. Régen mindig azt hittem, hogy majd az egzisztenica, a tanulás, a tudás meghozza a várva várt gyümölcsöt. De ez nem így történt. Nem merek bepróbálkozni a nőknél, a sok tizenéves korban tapasztalt megaláztatásokért, amiket összeszedtem a lányoktól. Kitörtni innen hogyagn lehet? Kezdek pszichésen kiborulni. A tanulásba is menekültem, hogy majd csak leköti a figyelmemet. De eljön előbb vagy utóbb az a pillanat, mikor azt érzi az ember, hogy a tanulás nem válthatja ki az ősi ösztönöket, a szerelmet, a családalapítást. Kétségbeestem, hogy ez az eredményeim rovására is mehet egy idő után. Már mostantól ezt tapasztalom. Van erre megfelelő tanács, hogyan lehet ebből kitörni? Mert bármi másban örömömet tudom lelni, el tudok boldogulni bármivel, meg tudom oldani az élet ügyes bajos dolgait. De valahogy azt érzem, ez nem megy, nem elegendő a tudásom ehhez, nem olyannak születtem, aki ezt a terhet tudja abszolválni. Hogyan szedjem össze a tökeimet ilyen korban? Van még remény? Nem sírni jöttem, de érzem a vesztem, eljött az idő.
2013. febr. 7. 00:21
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
# 17/18 Én meg azzal küzdök ,hogy olyan csajokba botlottam akiknek az iskola számít, persze sírnak hogy mindenki csak kihasználja őket.
2013. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 fospuska ***** válasza:

figyelj,tényleg jobb helyzetben vagy az átlagnál,csak nem tudod kihasználni. leírtál egy csomó problémát,oké,de ha tudod,mi a gond,az félsiker. szedj elő nyugodtan gyerekkori cimborákat,lazíts,menj el sörözni ,finoman szólj be a pultoslánynak,egyáltalán kommunikálj,mert ha írásban megy,szóban is menni fog. és mindezt egyedül is lehet,még csak azt se merem mondani,hogy összeszokott társaság kell hozzá.amúgy meg nem kell túl komolyan venni a csajozós kudarcokat és főleg ne a tizenéves önmagadból indulj ki,azóta fordult egyet a világ,veled is. van mit felmutatni,leraktál pár dolgot az asztalra,úgyhogy nyugodtan húzd ki magad,van mire büszkének lenni.

egyébként a mai lányok nagy részét érdekli a sok diploma meg az intelligencia,csak olyan szakbarbár-féle lehetsz,má' bocs.:) na ezt le kell vetkőzni marha gyorsan és a hétköznapi trécselésre koncentrálni,mert a te világod más,de itt és most sokkal nagyobb a választék.:)

2013. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Lett volna rá lehetőségem ismerkedni a felsőoktatási évek alatt. De a habitusom valami miatt kedvezőtlen befolyást tett erre nézve. Voltak ismerősöm, barátok, akik vonzó tényezőként álltak előttem, mert nem az én konzervatív életstílusmat képviselték. Bulikba is mindig hívtak, de nekem ez nem jelentett vonzó tényezőt. A lányok mindig kerültek.
2013. febr. 7. 00:49
 24/58 A kérdező kommentje:
Élőben kritikán aluli módon csorbult a kommunikációs képességem. Szinte már meg sem merek szólítani lányokat. A tizenéves korban bekövetkezett hatások még mindig fogságban tartanak. Próbálok tenni ellene, de nem megy egyik napról a másikra.
2013. febr. 7. 00:55
 25/58 fospuska ***** válasza:
erre kell a sör.:) hidd el,ha néha napján eleresztesz egy görbébb estét (nyilván nem kell leinni magad,elég a szalonspicc),sokkal könnyebben megy a kommunikáció. még az se kell,hogy látsszon rajtad,hogy egy picit is hat rád az alkohol.elég,ha dobsz egy felest vagy mitt'omén,csak hogy határozott bírj lenni. megoldja az ember nyelvét,hidd el.tessék elfáradni "procc" helyekre (főiskolások által látogatott pubokba,egyetemi,főiskolai bulikra), ott mindig van vevő egy intelligens palira.
2013. febr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
Én +merem szólítani a csajokat de idővel hamar kifogyok a dumából.
2013. febr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Az alkohol sokszor elég jó hatással van az ember agyára, nem görcsölsz, és nem izgulsz hogy mi lesz, segíthet sok esetben ha csajozásról vagy szexről van szó, sokkal felszabadultabb vagy és leszarsz jóformán mindent. Így is kellene normál állapotban csaj sajnos az agy nem képes erre, ezért kel inni :)
2013. febr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Na de csak nem lehetek részeg mindig, mikor elmegyek csajozni vagy ha megismeredek egy lánnyal, aki viszonozza az érzéseimet?
2013. febr. 7. 01:11
 29/58 fospuska ***** válasza:
nem részeg. határozott. pont ezt írtam,hogy nem kell lealjasodni,csak egy pohár sört vagy egy snapszot legurítani. az nem látszik rajtad,viszont megvan a kellő hatása.
2013. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Benned legalább az akarat és a szándék megvan és már ez is sokkal több mint amit néhányan elmondhatnak magukról. Az exemet azért hagytam el mert egy örök lúzer volt. 30 évesen gyári robotolás és nonstop számítógép. Nem is akart kezdeni az életével semmit. Őt csak az Age of Heroes meg a többi játék érdekelte. Normális tervei, céljai nem voltak. Egy egérlyukban akar tengődni egész életében minimálbérből ahhoz nem asszisztálok. Nem a pénz a lényeg, hanem hogy akarjon elérni valamit az életében és ezért tenni is kell. Egyébként a szakmunkás hapsik meg pont azon panaszkodnak h a csajok már csak a diplomásokat keresik. Ha neki nincs diplomája szóba sem áll vele egy tanultabb lány. Szóval ne keseredj el. Egymást keresitek. Már vannak direkt felsőoktatást végzett embereknek való társkereső oldal is.
2013. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!