Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek van rá esélyem?

Szerintetek van rá esélyem?

Figyelt kérdés
21vagyok,és még nem voltam lánnyal,de csak szűz lánnyal szeretnék lenni én is. van rá esélyem,h találok is olyat aki elveszítené velem,és én is vele? manapság már mindenki nagyon korán veszíti el.. :/

2012. nov. 24. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Esélyed bármikor van, de ez több év börtönnel büntetendő.


Legális módszerrel nehezebb ügy, de miért lenne lehetetlen? Adj fel hirdetést mondjuk

"Nagykorú még szűz lánnyal szeretnék blablabla zsablonduma". De tartsd észben! Elég sok múmia, aggszűz meg bányarém fog rámozdulni. És mielőtt legyaknátok, én most tényleg az igazán szélsőségesen ronda csajokra gondolok. Ilyenből nagyon kevés van, de az lehet mind rámozdul erre.


Esetleg ha kis jutalmat is letétbe helyezel... Akkor megnyerheted a plázaribiket is, ha van hozzá gusztusod.


Én is 21 vagyok, én sem voltam még csajjal, de úgy vagyok vele, hogy na bumm, ha lesz majd, legalább egyikünk tudni fogja hogyan is kellene ezt csinálni pontosan...

21/F

2012. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát köszi de a plaza ribik nem érdekelnek! és főleg nem fizetnék sexért.. :D
2012. nov. 24. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, csak nagyon kevés olyan lány akad aki még 18 fölött szűz.
2012. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"manapság már mindenki nagyon korán veszíti el.. :/"

Te meg miről beszélsz? Nagyon korán???? Mihez képest korán? A HUSZONEGY ÉVEDHEZ KÉPEST?

Ennyi évesen már 3 éve együtt voltam az akkori barátnőmmel. Te meg még itt tartasz hogy keseregsz, meg lúzerkedsz?! Legyél már férfi baszod!!!

Bár úgy, hogy itt mindenki biztat, hogy még ő sem volt nővel ennyi idősen, úgy nehéz lesz. Sok itt a lúzer!

2012. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves(?) #4- es!

Mondanám, az TE vagy.Ha valami nem tetszik, lehet húzni a...

Amúgy meg én sem tartom magam középkori erénycsősznek, de 13-14 évesen szerintem ez még kicsit korai.Úgyhogy szerintem az a lány akivel kölcsönösen odaadjátok egymásnak a Legbecsesebb Kincseteket, szerencsés lesz.(Huhh, ez kicsit érzelgősre sikeredett...)Olvasmány a témában:Meg Xabot: A neveletlen hercegnő naplója 8.

2012. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát barátom én is pont 21 vagyok és ezen gondolkoztam és szerintem teljesen reménytelen az a csónak amiben evezzük :(

én is már teljesen reménytelen helyzetbe vagyok csak az nem tudom egyenlőre h hogy tudok még mindig előre menni

2012. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!