Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vékony férfiként van esélyem...

Vékony férfiként van esélyem elveszteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
24/F
2012. okt. 11. 00:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem kizárólag a legtermetesebb ,leg életre valóbb adonisz egyedek képesek párosodni a föld nevű bolygón a vékonyabb példányok ön mektermékenyítésbe kezdenek 2 hónapos a szakasz erős nyálka réteg kíséretében loccsantják világra a kis ivadékukat ....remélem segítettem..
2012. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
6%

Mennyire vagy vékony? Szívesen használnálak tamponnak.


Amúgy te 24 évesen még tényleg szüzike vagy? Ez nagyon de nagyon izgató

2012. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Na azért annyira nem vagyok vékony, mint egy tampon, és anorexiás sem, de az átlagnál vékonyabb.
2012. okt. 11. 01:07
 4/24 A kérdező kommentje:

Részben ez is visszatart a csajozásban.

Fiatalabb lányok körében valószínűleg sikeresebb lennék a kűlsőmmel, viszont ők éretlenebbek, így nem tudnának mit kezdeni a tapasztalatlanságommal. A 20 év feletti nők jobban kedvelik a masszívabb embereket, viszont ők elvileg érettebbek. Mintha nem is létezne a zsákomnak foltja, úgy érzem.

2012. okt. 11. 01:09
 5/24 anonim válasza:
44%
barátom... ezen lehet segíteni: Indítsd a reggelt szalonnával, hagymával és töpörtyűvel, aztán tíz órakor tegyél magadba 4 darab dupla szalámis zsemlét fél liter kakaóval, ebédre 2 tányér húsleves s*arásig tésztával, aztán egy jó adag marhapörkölt, vacsira jöhet egy omlett, kolbásszal megspékelve. Egyél ba*zd meg mert csúnya a sovány ember, és a férfi 100 alatt nem férfi :-D
2012. okt. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ahogy haladsz előre az időben, úgy egyre kevesebb... 24 évesen már nem egyszerű ebbe belekezdeni. ha ennyi ideig nem jött össze, akkor veled van valami nagyon komoly baj -ezt ki kell derítened, hogy mi és nem az alacsony önbizalom, annál sokkal komolyabb. sok lány, legalábbis a bunkóbbak, nem fognak komolyan venni, ha ezt megtudják. mit csináltál mióta felállt a kukid? azért 18 alatt minden életrevalóbb srác megdug valami lányt. szerintem menj el prostihoz és mondd el neki őszintén mi van. a kezdőlöketet megadja, de nem lesz könnyű. ha ráérzel a nedves puncira, majd megnő az arcod és ha amúgy nagyjából rendben van minden, akkor egy dugható, jó fej, közepesen szép lánnyal símán összejöhetsz és kezdődhet a gyakorlás. utolsókból lesznek az elsők. készülj fel, hogy lehet, hogy lesznek gondok. hiába áll fel reggel, hiába rejszolsz az nem jelenti azt h b.s zni is tudsz. sok macera lehet és ez hosszú idő míg elmúlik.
2012. okt. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 VVMMvvmm ***** válasza:

Ha valaki 250 cm magas és 100 kg akkor azért elég vézna.

De egy 150cm magas 65 kg súlyemelő azért elég erőteljes

fickó tud lenni.Vagy van itt valaki aki már emelt úgy

180 kg körül súlyemelésben?

2012. okt. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Már nem is látom nagyon értelmét annak sem, hogy ilyen ,,idősen" elkezdjem a csajozást, akkora lemaradásban vagyok.
2012. okt. 11. 01:20
 9/24 A kérdező kommentje:
Tényleg az lesz, hogy elmegyek prostituálthoz, és akkor nem lesz rajtam akkora teher.
2012. okt. 11. 01:21
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
jóvan menjé'
2012. okt. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!