Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye csak így van esélyem?

Ugye csak így van esélyem?

Figyelt kérdés
Jól gondolom, hogy 23 évesen tapasztalat nélkül csak prostituálttal van esélyem átesni a tűzkeresztségen?
2011. nov. 20. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így van.
2011. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem, még úgy sem, heréld ki magad te is, aztán halj meg, de előbb termelj GDP-t, másra úgysem vagy jó.



Sírok, komolyan.

2011. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, és szűz, de biztos nem pristituálttal fogok átesni rajta. Hanem majd azzal, akivel kölcsönösen meglesz a szerelem, vonzalom. Mindennek megvan a maga ideje.
2011. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szánalmas a kérdés.


ha dugni akarsz irány a prosti


ha szerelem kell ne menj prostizni

2011. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne prostizz.
2011. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
Nem értem a tűzkeresztségnek mi köze a szexhez... De ha már mindenféleképpen át akarsz esni a tűzkeresztségen, akkor inkább egy M4-A1-est vigyél magaddal... Igen hasznos tud lenni, ha lőnek az emberre...
2011. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha eddig szűz maradtál, akkor valszeg csúnya vagy, ezért ezután se fog senki lefeküdni veled ingyen.
2011. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
23 év alatt sose volt részem igazi szerelemben, ugyan mi a fészkes fenének is higgyek benne. Alig vannak lány ismerőseim ráadásul, hiszen nem igazán ismerkedek velük. Lett volna párszor alkalmam változtatni a helyzeten, de inkább meghátráltam a ,,fogyatékosságom" miatt, ugyanis ha ez felszínre kerülne, egyből leköpnének.
2011. nov. 20. 13:45
 9/10 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha nem tetszenek a válaszok, sajnálom, de ez az igazság. Ha te attól jobban érzed magad, hogy egy prostival lesz az első, csak tessék, nem tudod, mi a lényege a dolognak. Az én Páromnak én voltam az első, kibírt 20 évet (meg többet is kibírt volna) prosti nélkül. De ha már magadban eldöntötted a dolgot, feleslegesen írtad ki.
2011. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el.. én is elmentem sőt fiatalabban mint te, aztán adott kis önbizalmat meg csillapította a vágyat is..

Sokan könnyen mondják hogy várj vele mikor már ők maguk is 16 évesen a kocsma wcben keféltek.. Szerintem ha úgy gondolod itt az ideje és barátnővel nem lehetséges akkor menj el hozzájuk ők is olyanok mint akármilyen egyéjszakás kaland.. Jól fog esni hidd el!

2011. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!