Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még mindig nincs...

28 évesen még mindig nincs barátnőm, jegyesem és esélyem sincs náluk. Miért?

Figyelt kérdés
Igen, elég elfuserált férfi vagyok, női szemmel nézve csődtömeg. Nincs vonzó arcom, átlagos testem van, 178 centivel. Van 3 diplomám, doktorira járok jelenleg, vagyis most kezdtem. De úgy veszem észre semmit sem ér. Ilyenek nem érdeklik a mai lányokat. Régen mindig azt hittem, hogy majd az egzisztenica, a tanulás, a tudás meghozza a várva várt gyümölcsöt. De ez nem így történt. Nem merek bepróbálkozni a nőknél, a sok tizenéves korban tapasztalt megaláztatásokért, amiket összeszedtem a lányoktól. Kitörtni innen hogyagn lehet? Kezdek pszichésen kiborulni. A tanulásba is menekültem, hogy majd csak leköti a figyelmemet. De eljön előbb vagy utóbb az a pillanat, mikor azt érzi az ember, hogy a tanulás nem válthatja ki az ősi ösztönöket, a szerelmet, a családalapítást. Kétségbeestem, hogy ez az eredményeim rovására is mehet egy idő után. Már mostantól ezt tapasztalom. Van erre megfelelő tanács, hogyan lehet ebből kitörni? Mert bármi másban örömömet tudom lelni, el tudok boldogulni bármivel, meg tudom oldani az élet ügyes bajos dolgait. De valahogy azt érzem, ez nem megy, nem elegendő a tudásom ehhez, nem olyannak születtem, aki ezt a terhet tudja abszolválni. Hogyan szedjem össze a tökeimet ilyen korban? Van még remény? Nem sírni jöttem, de érzem a vesztem, eljött az idő.
2013. febr. 7. 00:21
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Az én párom is 28 éves de esze ágában nincs megházasodni. Sajnos nem olyan mint te.
2013. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
"Ilyenek nem érdeklik a mai lányokat." - persze, hogy nem érdeklik. Az intellektusoddal elmehetsz a sunyiba náluk, ha nem nézel ki fullosan.
2013. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

Habitusban hasonlók vagyunk! Csak nekem nem volt meg az anyagi hátterem 3diplomához! 1-et kiköhögtünk szülői háttérrel és majd munka melett megszerzek még tervek szerint én is kettőt! :)


Műszaki kar, vagy informatikai irány? Mert itt nincs is sok lány és sajnos a legtöbb ilyen karra járó srác inkább intelekuális alkat, mint szép! Kicsit túlzottan is visszafogott vagy! Néha buli, egy kis hajópadlószíndrómás rumos éjjel talán segít! :)

Amúgy inteligens vagy (habár ha a felsőoktatásból indulunk ki..., khhm, nem mindenki okos és szép, akinek diplomája van a gazdász kislányos tévhitekkel ellentétben) :), tehát az inteligenciával egy jó verbális készség és humorérzék is gyakran jár! Használd ki!

2013. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

Énis hasonló cipőben járok. Csak egy Fszképzést fejeztem be ha azal eltudok hejezkedni majd akor lesz elég pénzem hogy megéljek. Meg elegem volta sok rohhadék oszálytársbol mindeig ahogy teheték megaláztak olyanok akinek az inteligenicia szinteje nem csokene egy kisagyba repelő 7.62 től sem . Tudom mijen érzés mikor nemtudsz elazulni én pl a piátol előb vesztem el a járás képeségem nagyrészét mint a gátlásaimat. Eből egedül nem tudsz kimászni. Keres fel pár szihológust és Prostitt. A csajok mg a pénzre hajtanak nem diplomára . Kéne egy barinő aki mele megtanulnád hogy kől emberek kőzt viselkedni persze onan van probléma hogy nem tudod ezt se elérni . Aprosttik legálab atol megszabaditanak hogy szüzeségtől ami nagyon ciki éscsak zavarba hoz . Aba meg a lehet a szihologus tudna segiteni hogy mi legyen a téma bár nekem nemtud mer ad pár tipet hogy időjársámeg bármi de ez nem nagyon érdekli csajokat . magunkrol kéne beszélni de ugy nehéz hogy lényegébe nincs életünk .

F/23

2013. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 JackDaniel27 válasza:
Énis hasonló helyzetben vagyok. 26 évesen össz vissz egy csajom volt akivel komolyabb kaland is volt. Sajnos énis elég ronda vagyok, meg kövér is. persze amikor összejött ez acsaj laza 45 kilot ledobtam és hopp mindjárt észrevettek. jo nem mondom azt hogy tapadtak erről szó sincs. te azt irtad átlagos test alkatod van, valószinű akkor nem vagy annyira jóképű hogy felfigyeljen rád akár egy csaj is. enegm is szét aláztak, gúnyoltak suliban mindig. utáltam iskolába járni alig vártam hogy hazaérjek é kibőgjem magam. szar világ van sajnos a külső alapján itélkeznek manapság a többi nem számít. ugyállitják be mint ha te bünöző lennél és neked nincs jogod élni azért mert nem vagy szép. 2 csaj ismerösm van az is azért mert a 2 legjobb cimborám barátnői. amugy még az se lenne. iagzándiból nem tudom ebből vane kiút egyenlőre még énse látok esélyt arra hogy job lessz pedig már próbálkozok helyretenni magamat.
2013. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 JackDaniel27 válasza:
És az alegnagyobb baj hogy manapság már interneten, társkereső oldalakon se lehet találni párt. mindjárt azzal kezdik küdj képet, mutasd magad, volt rá példa olyan ronda csajjal beszélgettem aztán kért képet tőllem és még ő pattogot mennyire ronda vagyok huzzak a francba mondom te beszélsz nézz tükörbe elöször. szóval nem számit hoyg hány diplomád van milyen munkád mennyit keresel, jóképű vagy avagy sem. ennyi. saját tapasztalat és láttottak alapján mondom. ismerek olyat aki kishiján csőves de jóképű bármeik csajt megkapja. nagyon fura dolgok ezek.
2013. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

Ennyire nem kell vészesen felfújni ezt a jóképű, átlagos, vagy csúnya srác dolgot! Mint mondtam van haverom, aki nem egy szép srác..., ő csak azt szokta mondani, hogy ő főnökalkat. De olyan dumája van, hogy azért az átlagos lányokat simán meg tudja kapni!


Az egyetem nem táptalaja az ismerkedésnek. Én úgy láttam az egyetemen, hogy tök mindegy, csak pénzed legyen. Ha srác ment a parkolóba, mindíg volt vele lány, esetleg lányok. Az sem számít, ha a gyerek agyilag sincs a toppon, mert 6évig csinálta a gépészmérnökit (nem 1 ilyen csortorttársam volt), de neki mennie kellet MSc-re. Én, aki 4-es átlaggal csúszás nélkül és egy publikációval, 2 műszakis szakmával a hátam mögött nem tudtam megengedni magamnak az MSc-ét, mert a családom rosszul állt anyagilag! A mai világban az egyetemeken teljesen igaz a pénz beszél, a kutya ugat dolog. És marhára rossz látni fiatal doktoranduszokat, tanársegédeket biciklivel, régi rozzant autóval mászkálni, miközben apa kicsi fia, lánya éppen ugrik be a fullos BMW-be.... Ezek miatt mondjuk néha hányingerem is volt bejárni az egyetemre. Még úgy is, hogy nagyon sok ismerősöm volt és hogy a suli is viszonylag jól ment. Az én mentalitásom és világképem teljesen életidegen a mai egyetemi normákhoz. Sorra pattintottak le a lányok, de én meg is fogadtam, hogy nálam ha egy lánynak diplomája van, akkor az negatív tényező...., egyszerűen ők át vannak itattva azzal a tök mindegy mi lesz, ha megbukom, felveszem újra és majd anyukámék fizetik a tanulmányaimat. Az sem baj persze ha nő létemre nem vagyok gyönyörűszép, hiszen tanulok és így mindenből, férfiból is a legjobbat kell kapnom, még akkor is ha a srác átlagos gyorsan lepattintom, mert mit szólnak a csoporttársak, ismerősök, hogy se nem gazdag se nem jóképű és a hasonló felfogások....


Összesítve! Keresek egy értelmes és jól fizető munkát, miközben melette megpróbálok tovább tanulni, ameddig erőmből, kedvemből és pénzemből futja. Keresek egy normális körülmények között élő és se nem elkényeztetett, se nem állértelmiségi, toleráns lányt. Könnyűnek tűnik, de inkább marhára nehéz lesz. Ezeknek a normális lányoknak a 98%-át már lestoppolták, a maradék 2%-ot pedig nehéz megismerni sajnos, mert nem életcéljuk, hogy ők legyenek a világ közepe és a társaság partyarca.

Sajnálom, ha 1-2 egyetemistának a szívébe gyalogoltam itt, de én nem feltétlenül csak érettségi alapján szűrném meg, hogy ki kaphat diplomát.

2013. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

Egy kicsit azt hiszem, fenn hordod az orrod. Nem azért nincs nőd, mert tanulsz. És nem kell a bulvárral képben lenned, hogy lehessen egy normális barátnőd.

Próbálj meg kevésbé előítéletes lenni, és nyitottabb. Kit érdekel, mi kell "a mai lányok" (jesszus, de utálom ezt a kifejezést, nézzük már meg, mit olvasott a többség 50, 500 vagy 5000 éve! Igen, bulvárt és ponyvát) többségének? Pont elég, ha csak egy olyan lányt találsz, akivel kijössz!

2013. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim válasza:
én arra lennék kíváncsi, hogy milyen korosztályú nőre vágysz. a fiatalabbakat ilyen szóhasználattal biztosan megrémíted. nem tartom magam butának, egyetemista vagyok, de túl komolynak talállak.
2013. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 LeftBehind ***** válasza:
Ezen a szóhasználaton szerintem is lazíts. Az alapján,ahogy írsz,inkább egy 40-50 éves lakájnak tippelnélek.
2013. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!