Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek van rá esélyem?...

Szerintetek van rá esélyem? (lent)

Figyelt kérdés

kicsit hülye a kérdés, és lehet hogy le fogtok oltogatni miatta, amit meg is értek, viszont komoly a kérdés :))

nem soká betöltöm a 16ot, de én el akarok veszteni még 15 évesen, mennyi esélyem lehet erre? még kb 1 hónapom van. Tényleg tudom hogy ez egy buta kérdés és azt fogjátok gondolni, hogy kamu , de NEM AZ! :):)



2013. jan. 2. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Segitsek rajtad?

Hova valósi vagy?

2013. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja 1 es vagyok 22 F
2013. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha bpn laksz írjál :D
2013. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak az a gáz, ha a neved melletti szám a születési éved akkor 2012-ben be KELLETT töltened a 16. életévedet. De ha tévedek akkor egy elérhetôséget szívesen fogadok!
2013. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a nevem mellet nem a korom az a szám ;)
2013. jan. 2. 01:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Esély mindenre van,csak legyen,aki szerelemből el is veszi..és lehetőleg figyelmesen,gyengéden csinálja:D


17/L

2013. jan. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyu, ne a korod miatt akard már elveszteni. Nagy kincs!

Majd szerelemből. Semmiről sem maradsz le. De most miért jó neked az, ha meghúznak, és otthagynak? Megbánnád hidd el.

Gondold még át! Aztán csak ügyesen! 15/L

2013. jan. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!