Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még mindig nincs...

28 évesen még mindig nincs barátnőm, jegyesem és esélyem sincs náluk. Miért?

Figyelt kérdés
Igen, elég elfuserált férfi vagyok, női szemmel nézve csődtömeg. Nincs vonzó arcom, átlagos testem van, 178 centivel. Van 3 diplomám, doktorira járok jelenleg, vagyis most kezdtem. De úgy veszem észre semmit sem ér. Ilyenek nem érdeklik a mai lányokat. Régen mindig azt hittem, hogy majd az egzisztenica, a tanulás, a tudás meghozza a várva várt gyümölcsöt. De ez nem így történt. Nem merek bepróbálkozni a nőknél, a sok tizenéves korban tapasztalt megaláztatásokért, amiket összeszedtem a lányoktól. Kitörtni innen hogyagn lehet? Kezdek pszichésen kiborulni. A tanulásba is menekültem, hogy majd csak leköti a figyelmemet. De eljön előbb vagy utóbb az a pillanat, mikor azt érzi az ember, hogy a tanulás nem válthatja ki az ősi ösztönöket, a szerelmet, a családalapítást. Kétségbeestem, hogy ez az eredményeim rovására is mehet egy idő után. Már mostantól ezt tapasztalom. Van erre megfelelő tanács, hogyan lehet ebből kitörni? Mert bármi másban örömömet tudom lelni, el tudok boldogulni bármivel, meg tudom oldani az élet ügyes bajos dolgait. De valahogy azt érzem, ez nem megy, nem elegendő a tudásom ehhez, nem olyannak születtem, aki ezt a terhet tudja abszolválni. Hogyan szedjem össze a tökeimet ilyen korban? Van még remény? Nem sírni jöttem, de érzem a vesztem, eljött az idő.
2013. febr. 7. 00:21
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
86%
3 diplomával a gyakorin sírdogálsz? Tényleg szétesett a felsőoktatás.
2013. febr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
A helyesírásért és az így fellépő kétes jelentésű szavakért elnézést kérek. Túl gyorsan ítam, vissza pedig nem ellenőriztem. Szívesen fogadok mindenféle, nem ,,letoló" típusú kritikát, észrevétet.
2013. febr. 7. 00:24
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Eddig szerintem te vagy itt a legintelligensebb, aki ilyesmit kérdezett itt.

Nem lehet, hogy csak az a baj, hogy annyira félsz már a csalódástól, hogy egyszerűen fel se ismered már, ha lehetőség adódik?

Azok alapján, amiket leírtál elég szomorú lenne, ha egy ilyen ember nem találna társat.

2013. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 fospuska ***** válasza:
87%
százával szaladgálnak hozzád hasonló palik az utcán,akiknek se diplomája,se semmi elképzelése az életről és mégis van párjuk. ha gyerekkori trauma,akkor kunkorodj egy egy pszichológushoz,mert itt senki nem lesz képes megoldani a problémádat. ha ide ki merted írni,az első lépés megvolt. csak haladj tovább.
2013. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
15%
Azért, mert itt rinyálsz, ahelyett, hogy rendbe tennéd az életed! Lúzer!
2013. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem sírdogálok. Ehhez semmi köze sincs a felsőoktatáshoz. Ami manapság tényleg nem túl magas szintű, igényű. Pusztán csak kevés az ismerősöm, azok java is inkább elvont, intellektuális típus. Így leginkább itt van lehetősem e témában egy kis jártasságot szerezni. Már ha van rá mód.
2013. febr. 7. 00:26
 7/58 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd észre, hogy viszonylag jó helyzetben vagy. Ha 3 diplomád van, az esélyesen azt jelenti, hogy WC papír helyett is pénzt használsz, hiszen ingyen nem tanítanak. Éppen ezért megvan a lehetőséged, ami sokunknak nem adatik meg, hogy kimozdulj, elmenj szórakozni és ismerkedni. Kb. ez minden, amit tenned kell.


Ha önbizalom kell, akkor először ismerkedj úgy, hogy kikötöd magadnak, hogy nem lesz belőle semmi, csak az ismerkedést gyakorlod. Utána egy kis gyakorlattal lehet tovább is menni. Arra vigyázz, hogy ha szívatsz, akkor csak partyr*bancokat szívass, rendes embereket ne.

2013. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm az affektív benyomásokat, akik voltak olyan kedvesek és progresszíve megmutatták nekem, mi is várhat rám. De az ilyen negatív hangvételű kritikákkal nem tudom feltörni az előttem tornyosuló zárakat.
2013. febr. 7. 00:32
 9/58 A kérdező kommentje:
Természetesen a támogató jellegű reagálásokat köszönöm szépen.
2013. febr. 7. 00:34
 10/58 anonim ***** válasza:

A 7-esnek adok igazat, amúgy én is hasonlótól félek, jelenleg 23 vagyok de még mindig tanulok és szerintem ez egy darabig így is marad. Szeretnék egy jó anyagi hátteret, olyan melót amit tanultam, ami érdekel, amit szeretek csinálni. Csak félek, hogy ez mind felesleges lesz ha mellette nem lesz időm egy normális kapcsolatra :P


Nem tudom, hogy nálad hasonló-e a helyzet, de szerintem kis ismerkedés legyen legelőször, lány barátokat próbálj meg szerezni, de azt el kell fogadnod, hogy velük nem tudsz a mindenféle szakmai dolgokról beszélgetni mert nem érdekli őket. Én már most rájöttem. Pedig néha aztán jó lenne ha el tudnám magyarázni egy lánynak mit is csinálok amikor megkérdezi. De mire elmondanám, a felénél megunja xD Szóval egy elég más hozzáállás kell ehhez a dologhoz, vagy ha tudsz akkor melóhelyen/szakmán belül keress valakit akinek hasonló végzettsége van mint neked, hívd meg kávézni, ebédelni, moziba vagy ami épp jön.. beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, légy vele figyelmes, kedves, előzékeny aztán majd alakulnak talán a dolgok ;)

2013. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!