Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még mindig nincs...

28 évesen még mindig nincs barátnőm, jegyesem és esélyem sincs náluk. Miért?

Figyelt kérdés
Igen, elég elfuserált férfi vagyok, női szemmel nézve csődtömeg. Nincs vonzó arcom, átlagos testem van, 178 centivel. Van 3 diplomám, doktorira járok jelenleg, vagyis most kezdtem. De úgy veszem észre semmit sem ér. Ilyenek nem érdeklik a mai lányokat. Régen mindig azt hittem, hogy majd az egzisztenica, a tanulás, a tudás meghozza a várva várt gyümölcsöt. De ez nem így történt. Nem merek bepróbálkozni a nőknél, a sok tizenéves korban tapasztalt megaláztatásokért, amiket összeszedtem a lányoktól. Kitörtni innen hogyagn lehet? Kezdek pszichésen kiborulni. A tanulásba is menekültem, hogy majd csak leköti a figyelmemet. De eljön előbb vagy utóbb az a pillanat, mikor azt érzi az ember, hogy a tanulás nem válthatja ki az ősi ösztönöket, a szerelmet, a családalapítást. Kétségbeestem, hogy ez az eredményeim rovására is mehet egy idő után. Már mostantól ezt tapasztalom. Van erre megfelelő tanács, hogyan lehet ebből kitörni? Mert bármi másban örömömet tudom lelni, el tudok boldogulni bármivel, meg tudom oldani az élet ügyes bajos dolgait. De valahogy azt érzem, ez nem megy, nem elegendő a tudásom ehhez, nem olyannak születtem, aki ezt a terhet tudja abszolválni. Hogyan szedjem össze a tökeimet ilyen korban? Van még remény? Nem sírni jöttem, de érzem a vesztem, eljött az idő.
2013. febr. 7. 00:21
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
Kb. azonos cipőbe jároka kérdezővel,csak nekem NO diploma. Korban én is 27 vagyok.
2013. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Valahogy azt tapasztalom, hogy amiben megfelelő szinten tudok vagy tudtam jártasságot szerezni, az a szakterület és a hozadéka valahogy nem igazán foglalkoztatja a mai lányok többségét. Más témák érdeklik őket. De én mindig ebben voltam benne, ez töltötte ki a napjaimat, más területek elsorvadtak. Gondolok itt a szépségápolási praktikákra, bulvárinformációkra, kacsákra, egyéb szociális emberi kapcsolati tényezőkre. Ezekre jobban van igény, mint a szaktudásom kibontakoztatására.
2013. febr. 7. 00:40
 13/58 anonim ***** válasza:
32%

#11

Na akkor te még nagyobb lúzer vagy. Ez bizos megvigasztalja a kérdezőt.

2013. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:

És mégis mért gondolod azt, hogy semmi esélyed a nőknél?


"női szemmel nézve csődtömeg" - férfiként szerintem nem tudod te ezt női szemmel nézni ;), nem beszélve arról, hogy a kinézet egy dolog, ahány ember annyiféle ízlés, szerintem ez messze nem akadály a pártalálásban

2013. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
# 13/13 Emiatt biztos normálisabb vagyok az emberekkel mint TE!
2013. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:

Én ezért is gondolkodtam el rajta, hogy szükségem van-e az egész egyetemi életre, ha ilyen szinten antiszociálódom...


Azt hinném, hogy az egyetemen majd rengeteg lehetőségem lesz az ismerkedésre, erre tessék, ismét egy elrettentő példát látok.


Kedves kérdező, ne haragudj, nem téged akartalak bántani ezzel. Neked azt tudom csak javasolni, amit az előző néhány válaszadó: szerezz minél több nőismerőst! Ez az első lépés, és már nagyon sokat fog segíteni.

2013. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

11-es.


Sajnos azt tapasztalom, hogy a diploma nyújtotta inspiráció és tudás, nem nyújt ehhez megfelelő táptalajt, hogy ezt a problémát leküdhessem. Tehát semmiféle előnyét nem élvezem a diplomáimnak ilyen téren. Ezekre a kompetenciákra és felfedésükre, teljesíthetőségükre nem tanítottak meg az egyetemen. Tehát mezei egér vagyok ilyen téren, ha egyszerűbben akarok magamat kinyilatkoztatni.

2013. febr. 7. 00:43
 18/58 anonim ***** válasza:
K.urvázzál amennyit csak lehet, azt nem kell itt tepergetni meg görcsölni hogy hogyan teljesítesz.... Fizetsz azt kész...
2013. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim válasza:
80%
A kinézet nem minden. Engem se a külsőjével vett le a barátom a lábamról, de mégis megszerettem. :)
2013. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
Kérdező az erőltetett válaszaid alapján ez egy k*rva nagy kamukérdés. Vagy esetleg tényleg debil vagy. Nehéz eldönteni.
2013. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!