Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak ronda férfiak maradnak...

Csak ronda férfiak maradnak csók- és szexszüzen 20 év felett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
Én is megnézném, hogy egy magamfajta szar fos hugynak hogy szerzel barátnőt. Ugyan ne vicceskedj már, mert k*rvára nem vagyok vicces kedvemben...
2013. febr. 6. 15:46
 82/88 Noydra ***** válasza:

A szerencsétlen egyenlő lehet a bénával ... Nálam :D

Jó hogy ideges vagy és ilyen szavakkal illeted magadat :)

"fos" "hugy" .... Megnyerő ^^

2013. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
Ha félénk vagy az rosszabb, mintha ronda lennél. Mert ha ronda vagy de sokat próbálkozol, akkor van egy kis esélyed. Ha félénk vagy és sosem próbálkozol és a lányok közeledését is taszítod, az a legrosszabb. Ilyen ne legyél.
2013. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
83: Ez nem teljesen igaz. Egyrészről a félénkségen viszonylag könnyen felül lehet emelkedni, míg a rondaságon nem igazán lehet. Szóval a ronda fiúk mindig is hátrányban lesznek.
2013. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 LeftBehind ***** válasza:
84. "a félénkségen viszonylag könnyen felül lehet emelkedni" - na ezt se mondtam volna.
2013. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
85: Akkor úgy írom, hogy sokkal könnyebb, mint változtatni pl. az ember külsején. Nézd, a magam példáját tudom felhozni. Régen én is nagyon félénk voltam, de annyira, hogy kb. semmi szociális kapcsolatot nem tudtam kiépíteni, és az ájulás kerülgetett, ha iskolában pl. felelni kellett. De beláttam, hogy ez nem jó, és elkezdtem fejleszteni magamat. Nekem bevált, hogy mindig csak kis lépésekben haladtam előre a célom felé, kitűztem magam elé feladatokat és haladtam a cél irányába. Egy fél év alatt sikerült olyan szintre eljutnom, ami már bőven az elfogadható szinten jár, és innentől kezdeményezni is mertem a csajoknál. Fél év! Ezzel szemben 4 évet sportoltam, és egyebeket is megtettem annak érdekében, hogy elfogadható legyen a külsőm, ez viszont nem jött össze. Gondolom érzed a különbséget fél év és eredmény és a 4 év sem volt elég a sikerre között.
2013. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 LeftBehind ***** válasza:
Hát én ennyire szélsőséges helyzetben soha nem voltam,de attól még,hogy emberekkel tudok kommunikálni,még nem megy a csajozás.
2013. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:

Elárulom, a 30 felettiek is úgy maradnak, és nem kell hozzá rondának lennie feltétlenül, csak vidéken élni az isten háta mögött. Lehet barátkozni a szűzen halok meg gondolatával :)


31/F szintén kisiparos matyivető

2013. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!