Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány jár szinte mindig a...

Egy lány jár szinte mindig a fejemben, és ez rámegy a tanulásomra. Ez ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes lány, ha beszélünk, akkor jókat, de amúgy nem mindig beszélünk (tehát nem napi-kétnapi rendszerességgel), de akkor jókat (úgy gondolom). Bókolok is neki olykor :)

Szívesen járnék vele, bár ezt nem merem szóba hozni, mert 1. lehet nem vagyok az esete, 2. nem akarom elszúrni a mostani "viszonyt", egy kosár megváltoztatna mindent, nem mehetne úgy tovább, mint korábban volt. "

Másrészt a szex is hiányzik, mivel még szűz vagyok...

Tanács, hogyan koncentráljak a tanulnivalómra?


23 / F



2013. jan. 30. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is abban a helyzetben vagyok mint te!:( nagyon tetszik egy fiú, egyfolytában csak rá gondolok és nem tudok tanulni, pedig még lesz egy nagyon fontos vizsgám. Nem tudom hogy lehetne ezt az ábrándozást abbahagyni. De legalább tudod hogy a lányok is éppúgy szenvednek mint a fiúk!:(
2013. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolsz rá, hogyha tudod, hogy nem is fogsz vele beszélni? Mert ha várnád az esti beszélgetést, az úgy oké, hogy rágondolsz, de hogy a npa 24 órájában is?
2013. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyik fiam így járt ... nem is végezte el az egyetemet, már dolgozik (de úgysem tudsz szembe menni magaddal)
2013. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Célozgass. Ha veszi a lapot, valszeg nála is pozitív az ügy, ha játssza a hülyét, akkor peched van!
2013. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es tudnék vele beszélni, neten , telefonon ...
2013. jan. 30. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem beszélsz? :D Ha meg nem akar, akkor azért ne éld bele magad... Akinek kellesz az akar, neten leglábbis biztosan szán rád néhány órát.
2013. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Általában én írok a lányokra, nem ők rám. Akkor ha nem írnak rám, nem is érdekelem, mivel, ha "valakit érdekelsz, az megtalál" ?
2013. jan. 30. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:

"Általában én írok a lányokra, nem ők rám. Akkor ha nem írnak rám, nem is érdekelem, mivel, ha "valakit érdekelsz, az megtalál" ?"


Ez sajnos igaz. Olyan emberre kell valj, hogy majd a lanyok irjanak rad. Ajanlom a PUA.hu-t.

2013. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Néztem a pua-át és hát nem tudom, nem kamu ez?
2013. febr. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!