Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék ez ellen? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Lehet így esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik neten. Nem sokára találkozunk, de kevésnek érzem hozzá magam. Ő nagyon okos, szép, aranyos és kedves én meg rossz tanuló vagyok, jó pasi se vagyok és sztem kedves se. Félek, hogy rájön erre, hogy kevésnek érzem magam. Mit tehetnék? :(


20/F, 18/L



2012. dec. 19. 14:33
 1/4 Schwarzi01 válasza:
ha igy allsz hozza, reg halott a dolog! ne gorcsolj ra, ne gondolkozz azon, h mi legyen a tema, ha jo fej a csaj, az majd jon magatol! legyel magabiztos, es egy tanacs ha elfogadod: ne legyetek egyutt ma sokaig, mondjuk max csak 2 orat, es mikor a legnagyobb a hangulat, es legjobban erzitek magatokat, akkor te nyogd be, h neked most el kell menned, mert dolgod van... mindegy mi. ugyanis ha tul sokaig vagytok egyutt, akkor elobb utobb elfogy a tema, es ellaposodik az egesz, es akkor kicsi az esely az ujboli talira! Osszegezve tedd oda magad, nincs mitol tartanod- kepzeld el a csajt 1 kinos helyzetben, es mar nem is tunik annyira istennonek, h zavarban legy! remelem tudtam segiteni, kez es labtorest :D
2012. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha így állsz hozzá........
2012. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak gondold azt, hogy ő is büdöset szarik! :D
2012. dec. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Schwarzi01 válasza:
én is pont erre gondoltam, első voltam :DDDDD
2012. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!