Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék a totális kikosar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a totális kikosarazás ellen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akinél nem volt sok terem próbálkozni, de mindent kihoztam a dologból, amit csak tudtam. Viszont összekaptunk valamin és úgy fél éve hanyagoljuk egymást minden szempontból. VISZONT közben egyre közelebbi kapcsolatba kerül egy sráccal. Nem tudok beleszólni és k.rva szar ezt így végignézni :/ mit tehetek?
2011. jún. 23. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.. elvesztetted.
2011. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,megértelek.Velem is volt ilyen szitu,össze is jött a csaj a sráccal,de aztán pofára esett a csaj..
2011. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát van benned büszkeség akkor semmit nem teszel.
2011. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De basszus, ez az élet, szerelemben háborúban mindent lehet, nem? Ott nincs olyan, hogy udvariasságból átengedjük a helyzetet. Viszont itt határozottan a lány választott :/
2011. jún. 23. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy motort,mindenkinek ezt írom,mert terápiás hatása van.Akkora szabadságot ad,hogy minden nőt elfelejtesz..
2011. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igen (: jó lenne...
2011. jún. 23. 20:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy udvariasságból átengeded. Ne fuss már utána hallod, nem érdemli meg...
2011. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem tudod kiről van szó, és nem tudod mit tettem, hogy nem áll velem szóba. Ha időben helyreraktam volna az életem talán ő lett volna az életem legnagyobb szerelme. De helyette csak lebegek a meleg szarban és elvárom, hogy tapsikoljanak nekem és figyeljenek rám. Tényleg én kúrtam el, de az zavar, hogy a lány pontot is tett a végére én meg csak mélyebbre süllyedtem, pedig a segítségével már ki tudtam volna törni. Nehéz egy jól bejáratott kapcsolatot elfelejteni. Neki viszont könnyű, mert van kivel pótolnia. LÁTVÁNYOSAN... és hát igaza van.
2011. jún. 23. 20:43
 9/15 A kérdező kommentje:
lejárattam magam :/
2011. jún. 23. 20:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a csába.
2011. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!