Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék a totális kikosar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a totális kikosarazás ellen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akinél nem volt sok terem próbálkozni, de mindent kihoztam a dologból, amit csak tudtam. Viszont összekaptunk valamin és úgy fél éve hanyagoljuk egymást minden szempontból. VISZONT közben egyre közelebbi kapcsolatba kerül egy sráccal. Nem tudok beleszólni és k.rva szar ezt így végignézni :/ mit tehetek?
2011. jún. 23. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbálj meg beszélni a lánnyal, hogy mivel is bántottad meg. Beszéljétek meg kulturáltan a dolgokat. Ha a szerelmed nem is lesz, mert a beszélgetés után is esetleg a másik fiút választja, akkor is valamilyen szinten meg lesz oldva a helyzet, mert az is előfordulhat, hogy barátok lesztek. Tudom, hogy nehéz lesz a másik féllel látnod, meg nehéz is, de fel a fejjel. Egy csomó más lány is van az országban, sőt minden kis faluban is. Találsz majd magadnak olyan személyt aki illik hozzád. Mégis azt mondom amit már leírtam, hogy beszélj vele. S lehet, hogy a végén még jól is fogsz járni. Sok szerencsét!


18L

2011. jún. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nézd. Lényegtelen min vesztetek össze, hogy mivel bántottad meg. Ha ő jól érzi magát a másik sráccal, akkor hagyod, hogy had érezze jól magát, te pedig odébb állsz.

Ez ilyen full egyszerű, még ész sem kell hozzá.


Az hogy te hoppon maradsz már más kérdés, de ugye ahogy a mondás is mondja, hogyha igazán szereted, elengeded. Ha ő mondta volna, hogy próbáljátok meg még egyszer így fél év után, hátha most megy, akkor ő is szeret téged és nem akar elszakadni csak ideiglenesen kiakadt, vagy betelt a pohár. De nem ez történt.

2011. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg el kell engendned. Ha ezt teszed, büszke lehetsz magadra, ha nem, akkor sokkal nagyobb baj lesz és csak tovább égeted magad. Lépj tovább.
2011. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teendő: Menj el bulizni, rúgj be, szedj fel 3 db csálécsöcsű diszkós 3,14csát és dugd meg őket.
2011. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
keress más d*gni xd
2011. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!