Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tehetnék ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Amikor egy fiú megfogja a kezem,átkarol akkor én nagyon zavarba jövök, még akkor is ha nem tetszik és nem szeretem.Mindig valami furcsa érzésem van olyankor.Szerintetek mitől lehet ez és tehetek valamit ellene? 15L
2011. febr. 21. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

attól Kislány, hogy olyanok ölelgetnek és fogdosnak Téged legnagyobb valószínűséggel, akiknek nem lenne szabad.

Hidd el, ha majd a Királyfi fogja meg a kezedet nem zavartságot fogsz érezni...

De amíg Vele nem találkozol, addig nyugodtan vágj pofon mindenkit, aki Hozzád akar érni.

Hidd el, ez a reakció teljesen normális...

2011. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ölelj vissza, ha jó, akkor megoldottad, ha nem, engedd el:P
2011. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Basz. pofán.A volt barátnőmet is fogdosták (segg,cici stb) még mikor 8.ba jártam és hát ö először elküldte a p..ába és ha utána is előfordult akkor kapott egy maflást hogy a füle 1óráig csengett a az arca meg 3óráig lila volt:D .Azt hogy megöleljék csak a nagyon jó barátjainak engedte és nem "a haverjainak".
2011. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!