Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Nincs elég önbizalmam a pasizáshoz, nem tudom elhinni, hogy tényleg pont én jönnék be egy fiúnak annyira, hogy járjon velem, nem pedig a nálam 2szer vékonyabb és szebb lányokkal, pedig őket is megkaphatná. ha egy srác sokat bókol nekem, az számomra még nem jelent semmit.. ha csak nem mondja nyíltan ki hogy járna velem, én azt hiszem, hogy csak kedveskedik, stb. pl. mostanában egy srác nagyon sokat bókol nekem, és nekem tetszik ez a fiú. van barátnője, de ez úgy nagyon nem izgatja a csajozásban.. egy ismerősömmel csókolózott pár hónapja, amikor már volt barátnője. a lány, akivel csókolózott, nagyon szép, teli önbizalommal. talán megkaphatnám ezt a srácot, ha sok önbizalmam lenne, de egyszerűen nincs.. lehet, hogy el kéne felejtenem a srácot, hiszen nem a hűségesség szobra. de egyszerűen nem tudom, mert azt viszont tudom, hogyha valakit szeret, akkor azt tényleg nagyon szereti.. az exével tavaly szakítottak, 1 év járás után. még sírt is, pedig nem az a fajta, aki nagyon kimutatja az érzelmeit.. mit kéne tennem?
2011. febr. 14. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg vonzódsz hozzá,szerezd meg:)de ha csak azért akarod megszerezni,mert "cuki",akkor hagyd a fenébe és ne okozz csalódást hiába a párjának.
2011. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nagyon félek attól, hogy most kedveskedik meg minden, és ez nagyon jól esik, aztán amire úgy tényleg elkezdene nagyon megtetszeni akkor meg már nem érdekelném.. nem akarok saját magamnak bajt okozni..
2011. febr. 15. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire félsz ettől,akkor ne éld bele magad.Bocs ha túl nyersen fogalmaztam.
2011. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!