Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tehetnék ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Amikor hozzám ér egy fiú én mindig megijedek és olyan furcsán érzem magam.Szerintetek mitől van ez,és hogy lehetne ezen változtatni?
2011. febr. 18. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Tanulj meg latinul, ha nincs más ötleted...

Vagy nyúlj vissza!

2011. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15L
2011. febr. 18. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez így nem elég egyértelmű..legalábbis nekem.Ugyanis nem tudom pontosan, hogy mitől érzed magad furcsán...Csak simán hozzád ér egy fiú,mondjuk a kezedhez vagy intimebb részeken ér hozzád...?Olyan fiútól ijedsz csak meg aki tetszik vagy lehet az a szomszéd is?Mert ha csak olyantól aki tetszik, akkor ez teljesen normális, főleg ha fiatal vagy még.Ha valaki tetszik ezt váltja ki belőled...Ha szerelmes leszel akkor milyen lesz !:D

Amúgy próbálj arra gondolni, hogy a fiú is zavarban van és legyél laza,gondolj arra mintha csak egy barátnőddel lennél.Nevess ha épp kínos szitu van és ne rezelj be.Csak legyél természetes

Remélem valamennyit segítettem azért...:)

2011. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen kicsit részletesebb is lehetnél. Ha majd latinul írsz, akkor elnézem:)
2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát pl amikor átkarol v ilyesmi. Köszi a válaszod :)
2011. febr. 18. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
De miért karol át?
2011. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy elkezdetem járni táncra(néptánc). Itt meg kellett szokni a közelséget, egymás előtt kell öltözni néha, ilyesmi. A fiúk közel vannak hozzám, centik választanak el, így 4 év után már egyáltalán nincs problémám ezzel ;)
2011. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előzőnek én is 10éve táncolok, együtt öltözök a táncpárommal aki mellesleg jóval idősebb nálam, az akrók miatt elég gyakran "fogdossuk" egymást kínos helyeken, persze ebből nem adódik probléma mert ennél a sportnál elkerülhetetlenek néha az ilyenek:D mégis ha a barátomhoz kerülök közelebb izgulok(: ha szeretsz valakit ugyanúgy fogsz izgulni, legalábbis az elején biztosan(: 16/L
2011. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!