Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak ronda férfiak maradnak...

Csak ronda férfiak maradnak csók- és szexszüzen 20 év felett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
Nem a külsőn múlik, hanem az önbizalmon, fellépésen. Voltam már halálosan szerelmes olyanokba, akikre azt mondták a barátnőim, hogy de gáz feje van és le is feküdtem velük. Viszont ismerek huszonéves szűz csávókat, akik relatíve egyáltalán nem mondhatók még rosszindulattal sem csúnyának. Szerencsétlenkedőnek, rinyálósnak, negatív hozzáállásúnak ellenben igen. És minket nőket ez taszít, de rohadtul, attól függetlenül, hogy szépek vagy csúnyánk vagyunk-e. Ha nem változtatsz ezen az attitűdön, örökre szűz maradsz, ez a kegyetlen igazság.
2013. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az önbizalom dolog félig-meddig baromság. Elsősorban a külső számít, és ezt nem lehet belsővel ellensúlyozni. Ha nincs semmi olyan külső tulajdonság, ami megfog az illetőben, veszett az ügy.
2013. febr. 5. 16:48
 33/88 Geryke1991 ***** válasza:
Aki 20 felett szűz, az meg is érdemli...Egyik haverom közel 22, de még nem feküdt le lánnyal, sőt még csak az első csókon sem esett át. És tudjátok mit mondok erre? Azt hogy égő és gáz!!! Lehet itt mondani hogy majd eljön az ideje, meg nem találta meg még az igazit, csak ahogy telik az idő, egyre nehezebb lesz átesni a dolgon...A tag szociális analfabéta. Azt mondom akik 20 felett szüzek, azok nem kimondottan rondák, hanem fogalmazzunk úgy hogy a lányok nem látják bennük a férfit... A másik eset pedig ha egész nap otthon ülnek és nem ismerkednek, semmi impulzus nem éri őket...Nekem 2 haverom is van ilyen, egyikre jellemző az hogy próbálkozik lányoknál, de egyszerűen a barátságon kívül nem akarnak tőle mást, mert nem látják benne a férfit, egyszerűen nem tartják vonzónak, ami egy elég kellemetlen eset..A másik haverom egész nap otthon ül, buli nuku, 22 éves lesz és egy lány ismerőse sincs...Az a baj hogy aki még 20 után is nőszerzési problémával küzd, és szűz, annak egyre gázosabb lesz a helyzet mert tapasztalatot sem szerez, és azért a 20 fölötti lányok nagy része már elég hamar észreveszi ha egy pasi félénk és nem volt még lánnyal..
2013. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:
Na ezért fogom feladni végleg, mert szinte semmi esélyem változtatni ezen.
2013. febr. 5. 18:27
 35/88 Geryke1991 ***** válasza:
Ja és az kimaradt, hogy az önbizalom semmit sem ér egy gáz külső mellett. Ha ronda vagy nagy önbizalommal, akkor csak nevetségesnek fognak titulálni a nők, hidd el sok ilyet láttam, főleg szórakozóhelyeken:D
2013. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 Geryke1991 ***** válasza:
Nem feltétlen kell feladnod végleg a dolgokat kérdező, mert ha így állsz hozzá akkor soha sem lesz barátnőd.. Egyszerűen csak keresgélni kell...Egyáltalán próbálkozol? Majd ha 30 próbálkozásból kapsz 30 visszautasítást akkor gondolkodhatsz azon hogy valami tényleg nincs rendben..Én 21 vagyok, 7 csajjal feküdtem le eddig, szóval azért nem olyan nehéz megdugni egy lányt:)
2013. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tényleg ennyire sügér vagy? Leírtam neked, hogy kimondottan ronda csávókba is voltam szerelmes már és le is feküdtem velük! Csak épp ők jó kiállásúak, jó dumások, viccesek, pozitív emberek voltak, nem ilyen szerencsétlenek, akik naphosszat azon sírnak, hogy de csúnyák! Úgyhogy ha változtatni akarsz a szüzességeden, akkor jobban tennéd, ha felfognád végre, hogy a hiba a hozzáállásodban van. Ja és bár fogalmam sincs, hogy nézhetsz ki, de kapásból megmondom neked, hogy nem kellennél, mert süt rólad a negatívság.
2013. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 A kérdező kommentje:
Már jó ideje, évek óta nem is próbálkoztam.
2013. febr. 5. 18:58
 39/88 Geryke1991 ***** válasza:
Ha nem próbálkoztál akkor miről beszélünk?:) Egyikőnk sem 50 cent vagy Flo Rida akiket még akkor is szopnak a nők ha már elegük van az egészből:D
2013. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:

"Valószínű, hogy nálam egy nyomorék és fogyatékos is sokkal szebb, annyira hányadékul nézhetek ki. :D"


"egyre inkább úgy érzem, hogy örökre magányos maradok. Talán nem is vesztettem sokat azzal, hogy alig néhányszor próbálkoztam."


"Túl csúnya lehetek ahhoz, hogy barátnőm legyen, és 24 évesen már ki is öregedtem abból, hogy egyáltalán elkezdjek ismerkedni."


"Elsősorban a külső számít, és ezt nem lehet belsővel ellensúlyozni. Ha nincs semmi olyan külső tulajdonság, ami megfog az illetőben, veszett az ügy."


"Na ezért fogom feladni végleg, mert szinte semmi esélyem változtatni ezen."


Röviden összefoglalva: brühühü brühühü. Akkor élj szerzetesi életet de ne akarj más 20 feletti szüzeket is meggyőzni arról hogy esélyük sincs! Mert van!

2013. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!