Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak ronda férfiak maradnak...

Csak ronda férfiak maradnak csók- és szexszüzen 20 év felett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 Geryke1991 ***** válasza:
24 évesen kiöregedtél az ismerkedésből? Te nem vagy normális tudod meg is érdemled hogy senkid nincs, és erről csak saját magad tehetsz! Majd ha 60 éves leszel akkor mondhatnád hogy kiöregedtél az ismerkedésből.... valami gond van az agyaddal szerintem
2013. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:

"Geryke1991 válasza:


24 évesen kiöregedtél az ismerkedésből? Te nem vagy normális tudod meg is érdemled hogy senkid nincs, és erről csak saját magad tehetsz! Majd ha 60 éves leszel akkor mondhatnád hogy kiöregedtél az ismerkedésből.... valami gond van az agyaddal szerintem"



tévedésbe vagy te butafiu,manapság a fiatalok 12-13 éves

koruktol ismerkednek,buliznak,diszkóba járnak,bográ-

csosoznak haverokkal,beülnek kávézókba manapság ritka akinek nemvolt 20 éves koráig senkije,ha ezeket mind

elszalasztotta a kérdező,hogytugya bepótolni?mikor mennyen

diszkoba?30 évesen?kinéznék......

2013. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:

"24 évesen kiöregedtél az ismerkedésből?" - még nem öregedett ki, de majdnem.


Én 28 évesen már b@szhatom, mert a korombéliek mind házasok/gyerekesek.

2013. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:

"mikor mennyen

diszkoba?30 évesen?kinéznék......"


Ki mondta hogy az egész világon csak diszkókban lehet ismerkedni??

2013. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:

hát hol?az elmult 10 évét igyse ugyse tugya már bepótolni,

lehet strandon se volt még csóró,nyáron pedig az összes

suhanc 10 fős bandákba megy a tavakhoz meg bográcsosoznak,

moziba mennek,plázákba,plázába menyen 24-25 évesen?

sose kapja vissza a gyerekkkorát

2013. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 Geryke1991 ***** válasza:
13-14 évesen még mindenkinek otthon a helye.. Ez az elkorcsosult világ tehet arról hogy már 14 évesen kocsmából kocsmába járnak a fiatalok...Amúgy meg ha a mai világba nem tud összeszedni valakit, amikor a nők 30-32 éves korig várnak a gyerekkel, akkor régen hogy tudott volna akármit is kezdeni mikor már 20 évesen a nők többsége szült?? 24 évesen meg előtted az élet, arról nem is beszélve hogy manapság a fiatal lányok náluk jóval több évvel idősebb pasit szeretnének maguknak... 18-19 éves lányokkal simán összejöhetne... baromság! ismerkedni sohasem későő
2013. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:

Geryke1991 megint személyeskedni fog velem, de nem baj.


Korábbi hozzászólásomban már leírtam (#25), hogy SZEMÉLYESEN ISMEREK háorm srácot, akiknek húsz fölött lett először barátnőjük. És boldogok együtt!

Látom lepontoztak, de sebaj...


Geryke1991 21 évesen hét nővel volt. Én 20 évesen kettővel. Nem tudom melyikünk csinálja jobban.

Hogy egy hasonlattal éljek, Anyagtudomány tantárgyból elsőre levizsgáztam négyesre az egyetemen, matekból harmadszorra lett meg a kettes. Hidd el, annak a matek kettesnek jobban örültem, mint az anyagtudomány négyesnek.


Nem vagy egyébként elkésve! Gerykének egyetlen egy dologban van igaza. Abban, hogy ilyen hozzáállással SEMMIRE nem fogsz jutni. Ha évek óta nem próbálkozol, akkor meg vagy lepve, hogy évek óta nincs eredmény?! Szerinted engem, vagy a barátnőmet, vagy bárkit felvettek volna az egyetemre, ha nem tanulunk?!

Szerinted mit csináltam, amikor megvágtak első matekvizsgán? Keményebben tanultam. És amikor másodszor? Még jobban tanultam! Átmentem.


Kaptam sorban a visszautasításokat, amíg 17 évesen össze nem jöttem az első barátnőmmel. Amikor 18 évesen szétmentünk pár alkalommal mattrészegre szétcsúsztam a haverokkal, aztán feláltam a padlóról és tovább! Elutasítás, elutasítás egy évig, aztán összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, akit Nagyon Szeretek.


Geryke nevezz nyugodtan idiótának, ostobának vagy bármi másnak...

2013. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 Geryke1991 ***** válasza:
Miért személyeskednék? Én is igazat adok neked... De most teljesen másról van szó.. Arról hogy, Magyarországon, ahol az emberek helyhez kötöttek, lokálpatrióták, sokak fejében az jár hogy 25 évesen nem lehet ismerkedni, mert kinézik őket a discobol, ami persze nem igaz...A vidéki discobol ahol mindenki ismer mindenkit, és kialakult egy meglévő kör, ott lehet. De a nagyvárosokban rengeteg olyan hely van ahol minden korosztálynak lehetősége van szórakozni... Jártam már Görögországban 14 éves koromban, csak megsúgom, hogy a fiatal 20 évestől az idősebb 35 évesig mindenki megtalálható volt.. Budapesten a Morrison's Liget tele van 25 év körüli sráccal és csajjal.. Németországban is jártam ott ugyan ez a helyzet..Fiatal és idősebb együtt buliznak...Viszont még mindig ragaszkodok ahhoz, hogy ha nem társadalmi szempontból közelítjük meg a dolgokat, hanem személyes szempontból, aki 20 elmúlt, és még mindig szűz, ha egészséges vagy akkor tönkremész idegileg....Képzeld el hogy 23 éves vagy, az első csókon sem vagy túl, a barátaid, haverjaid mind csajoznak és barátnőjük van. Összegyűlik a társaság, és mindenki beszámol a csajokról, te meg csak ülsz és nem tudsz mit mondani...Arról nem is beszélve, hogy ha valaki b...szogatni akar, akkor ezzel megteheti, és a végén már melegnek fognak hinni hogy nem voltál még nővel... szerinted ez normális? mert szerintem nem:)
2013. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
Ez csak Magyarországon van így (azon belül is inkább a falusi diszkókban) ahol kinézik a 30 körülieket. Külföldön együtt bulizik a 18 meg a 40 éves is.
2013. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 Noydra ***** válasza:

Komolyan esküszöm hihetetlen már ami itt megy... Nem tudom hol éltek ti... De egyedül a végtelenül idióta gondolkodásotok miatt vagytok 20 felett szüzek... Semmi másért.


Bepróbállozik pár lánynál gyerekkorában, ami nem sikerült, aztán meg ilyeneket írogat, hogy csak plasztika segíthet rajta annyira ronda mert nem teperi le senki... Ez rendesen fogyatékosság :D Megnéznélek titeket való életben de komolyan :D

2013. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!