Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak ronda férfiak maradnak...

Csak ronda férfiak maradnak csók- és szexszüzen 20 év felett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 A kérdező kommentje:
Én is egyre inkább úgy érzem, hogy örökre magányos maradok. Talán nem is vesztettem sokat azzal, hogy alig néhányszor próbálkoztam.
2013. febr. 4. 23:53
 12/88 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy nálam egy nyomorék és fogyatékos is sokkal szebb, annyira hányadékul nézhetek ki. :D
2013. febr. 4. 23:54
 13/88 anonim ***** válasza:
67%

Komoly kapcsolatom még nekem sem volt!

Csók volt pár lánnyal. Szex az csak kettővel, de ők sem voltak kimondottan szépek és ezt ők is tudták. De ők is és én is sajnos részeg voltam és egyik fél sem akart többet ennél!


Szerintem lehetnek. Mikor tőlem is megkérdezik és elmondom, hogy nem volt még barátnőm, akkor 1-2 másodperc néma csend és utána jön a miért....

Vagy jön a noszogatás, hogy pedig helyes vagy és jó a dumád, meg a többi blablabla. Csak nem vagyunk eléggé rámenősek és így picit görcsösek vagyunk! Ezt kell leküzdenünk és akkor majd akad valami.

Az utolsó válaszadóra reagálva: Nem lesz olyan barátnőm, aki nem tetszik sem belül, kívül. Mert egy rossz és erőltetett kapcsolatnál az is jobb, ha nincs senkim....

2013. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 A kérdező kommentje:
Rajtam legfeljebb egy plasztikai műtét segíthetne már. :S
2013. febr. 5. 00:06
 15/88 anonim ***** válasza:
64%
És mikor jönnek a maszlaggal, hogy add lejebb az igényeidet! Ez nem így megy, hogy hát marhára nem vonzódom hozzá szexuálisan és meg sem mozgatja a fantáziám, na de jó legyen..... Akkor nem fogok úgy viszonyulni és úgy foglalkozni azzal a nővel! Nekem is rossz, mert csűri a lelkiismeretemet, hogy meg fogja érezni a lány, hogy ez így nagyon erőltetett!
2013. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
64%

Nem csak. Inkább azok, akik magukat látják rondának.

A családomban volt ilyen. Kb. 30 lehetett, amikor összejött az első nővel, aki nem sokkal később a felesége lett. Borzasztó félénk, gátlásos pasit képzelj el, egy kommunikációs csőd volt, ami a nőkkel való ismerkedést illeti. Amúgy nem, boltban is dolgozott, tehát minden nap emberekkel foglalkozott, csak az ismerkedéssel voltak bajai. És nem volt ronda, átlagosnak, sőt, helyes fickónak mondtam volna.

2013. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:

"És mikor jönnek a maszlaggal, hogy add lejebb az igényeidet! Ez nem így megy, hogy hát marhára nem vonzódom hozzá szexuálisan és meg sem mozgatja a fantáziám, na de jó legyen..... Akkor nem fogok úgy viszonyulni és úgy foglalkozni azzal a nővel! Nekem is rossz, mert csűri a lelkiismeretemet, hogy meg fogja érezni a lány, hogy ez így nagyon erőltetett!"



ha csunya vagy két dolgot tehetsz,összejössz egy

csúnyával,vagy nemjössz össze senkivel,soha.(jó matyizást)

2013. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és szűz. Többször előfordult már hogy síkhülye plázalány rám ijesztett azzal hogy rám mászik, és ha akartam lazán elveszthettem volna mondjuk vele, de akkor rohadt nagy lúzer lennék most. Szintén vannak olyan hülye lányok akiknek valamiért nagyon tetszem és rám írogatnak és gondolják majd én szórakoztatom őket (az intelligenciájuk nekik is tengerszint alatt van).

Ja és csomó 13-14 éves is lihegne utánam.

Ergo, én az ilyeneket vonzom. Most akkor mi van? Én is a "hisztizős mást okolós lúzerek" közé tartozom, mert így jártam? Nincs egy casanova alkatom...

2013. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:

"20 éves vagyok és szűz. Többször előfordult már hogy síkhülye plázalány rám ijesztett azzal hogy rám mászik, és ha akartam lazán elveszthettem volna mondjuk vele, de akkor rohadt nagy lúzer lennék most. Szintén vannak olyan hülye lányok akiknek valamiért nagyon tetszem és rám írogatnak és gondolják majd én szórakoztatom őket (az intelligenciájuk nekik is tengerszint alatt van).

Ja és csomó 13-14 éves is lihegne utánam.

Ergo, én az ilyeneket vonzom. Most akkor mi van? Én is a "hisztizős mást okolós lúzerek" közé tartozom, mert így jártam? Nincs egy casanova alkatom..."



ha csunya lennél nemakarnának lesz.opni se a 14 évesek,se

a plázari.bik,vagy nemis akartak,csak szivattak,temeg

azthitted leakarnak szaxizni

2013. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
Nem csak azt hittem, nekem elhiheted :D Olyanokról van szó akit én részegen sz.rrá tudnék oltani úgy hogy köpni-nyelni nem tudna.. nemhogy még ők szívatnának, ahhoz nekem az ilyen túl kevés.. amúgy is talált egy magának való totál retardált alakot az egyik említett igényes tartású hölgyike még aznap :D
2013. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!