Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak ronda férfiak maradnak...

Csak ronda férfiak maradnak csók- és szexszüzen 20 év felett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
Akkor örüljön neki, mert azon lehet javítani.
2013. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
73%

Na jó. Feladtam. Segíteni csak azon lehet, aki hagyja.

Geryke! Jelen esetben igazad van! Ezek az emberek nem az én haverjaimhoz mérhetők!

Az én árom hvaerom, akinek húsz fölött lett nője, az egyikük 18 éves koráig SZÁZNEGYVEN kiló volt, akkor állt neki fogyózni, a másik élsportoló, napi 6-8 óra edzés+suli mellett ideje és ereje nem volt a társaságra, a harmadikat a bigott vallásos szülei nem engedték sehova.


Nem, ezek a srácok nem ilyenek, ti betegek vagytok! Nem teljesen értek egyet gerykével! 18-19 évesen simán el lehet veszteni, ha szerencséd van, ha valami (rajtad kívül álló ok) akadályoz, akkor 20-21(-max 22) évesen még belefér. De nem, igazad volt, ezek a srácok tényleg HÜLYÉK!


"-Doktor úr, fáj a lábam írjon fel valamit!

-Tesék felírtam ezt!

-Ezt nem veszem be!

-Akkor inkább ezt!

-Ezt sem veszem be!

..."


Ezt csináljátok, a külsőtökkel folgalkoztok, ami hülyeség. Én például 12 éves korom óta szemüveges vagyok emellett fél centi rés van az első két fogam között (genetika, a fogszabályzó sem segítene rajta, az orvos mondta). Sőt, négy év versenyszerű sportolás után a csuklómat a mai napig két ujjal átérem (szintén genetika).

Nem! Ezek egyike sem érdekelte SEMELYIK barátnőmet!


Gerykének amúgy nem volt igaza, a vidéki és a nagyvárosi diszkókkal kapcsolatban. Eleve diszkóban SZAR ismerkedni. Diszkóban csak az alfahímek szerezhetnek nőt, az átlagember vagy sikertelenül megy haza, vagy a barátnőjével megy le. És most olyan kaliberű helyekről beszélek, mint a Morrison's.

Én is vidéki vagyok (különben mi a túróért lennék kolis az egyetemen, azt hiszem említettem már). Mindkét barátnőm "hazai" a városomból való!

És kapaszkodj meg, egyiket sem diszkóban szedtem össze!

Az első barátnőmet egy orvosi rendelőben (!!) a másodikat (jelenlegit) nyáron, egy hamburgerező teraszán! Nem kell Budapestre, New York-ba, meg a f*szomtudja Novoszibirszkbe költözni, kisvárosban is lehet csajozni!

Még egyszer mondom, 17 ezer fő lakosú, dunántúli kisvárosból valósi vagyok.


"ha már egy névtelen oldalon is offenzív dolognak számít a panaszkodás hát én kérek elnézést."

Offenzív dolog, amíg a SEGÍTŐ SZÁNDÉKOMÉRT CSERÉBE CarlitoBrigante21 ezt a privát üzenetet küldi nekem:

"figyejj már ide !!!!-.-

aki egy kisvárosba lakik,bepróbálkozik 5-6 nőnél,

akor egyből megy a pletyka hogy náladis bepróbálkozott az

a luzer.Akkor szerinted a KIS városbol kivel jönnék össze?

ráadásul összevesztem pár csajjal különböző okok miatt

azis terjesztett rolam dolgokat.Mi a fa.szt csináljak?

utazzak fel pestre ismerkedni?mikor nincs pénzem?

kisvárosba semi lehetőség az ismerkedésre.meg engem

amugyis sokan utálnak mert nemszolok senkihez(megvan rá

az okom)de amikor bepróbálkoztam egy csajnál beugatot mégegynél,annak se kelettem utána dettó...most ott tartok

hogy NEM KELL TÖBB VISZAUTASÍTÁS már csak azért se mert

sok a bunkó csaj."


Kész. Elegem van belőletek. Game Over. Egytől-egyig hülyék vagytok, akik megérdemlik a sorsukat. Tisztelem és becsülöm a három haverom, akiknek lett barátnőjük húsz felett, mert KEMÉNYEN KÜZDÖTTEK ÉRTE!

Utoljára írtam be ez alá a kérdés alá. Remélem szüzen haltok meg.

2013. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:

72: "18-19 évesen simán el lehet veszteni, ha szerencséd van, ha valami (rajtad kívül álló ok) akadályoz, akkor 20-21(-max 22) évesen még belefér."

Ezt igencsak meg kell cáfolnom :D 26 éves vagyok, még szűz. Rólam aztán nem lehet azt mondani, hogy nem próbálkoztam volna. Nézzük csak: lefogytam, divatos frizurát vágattam magamnak, egy lánybarát segített ruhákat választani, sportoltam (heti 6-szor), és még kezdeményezni is mertem (164 visszautasítás). Ja és a legjobb: mikor ezt szintén valamelyik kérdésbe beírtam, azt írta rá valaki, hogy akkor meg azért nem lett párom, mert nem "önmagam adtam". Na, de ez az, saját farkába harapó kígyó, mert ha nem csinálok semmit, azért nem kellek, ha csinálok akkor meg azért. Ja, és azt se hidd, hogy mindegyik próbálkozásomnál ugyanahhoz a módszerhez ragaszkodtam, mert nem így van. Mindig próbáltam javítani a módszeren, az összes elutasítás után. Ja és sosem próbálkoztam bombacsajoknál, inkább az átlagosakat vagy az alattiakat szemeltem ki magamnak. De eddig még egy randi sem jött össze, hála a kinézetemnek. Na mindegy, attól még nem fogom feladni a dolgot, és tovább keresek, csak néhányan, akik itt szidjátok a ronda fiúkat többnyire fogalmatok sincs, milyen az, ha valaki kudarcot-kudarcra halmoz, és sajnos alacsony az esélye, hogy ez a közeljövőben drasztikus fordulatot venne.

2013. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 Noydra ***** válasza:
Jack, nem igazán tudtam volna szebben megfogalmazni :) Sajnos ez így van.
2013. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 A kérdező kommentje:
Jack Prince, te szerencsés vagy, így könnyen beszélsz.
2013. febr. 6. 10:46
 76/88 anonim ***** válasza:
Exem 22 éves volt, mikor velem elveszítette. Ő tényleg nem volt egy férfiszépség, de annyira jó stílusa volt, kellemes hangja, vagány de mégis jófej természete volt, hogy nagyon megszerettem. És nem kellett "beérnie" átlagos vagy átlag alatti csajjal, mert én nagyságrendekkel jobban nézek ki az átlagnál (ezt több férfi ismerősöm is mondta már nekem). Úgyhogy itt tényleg a bénaságotokon múlik. Ha eljönnétek velem bulizni, mindkettőtöknek szereznék csajt (Kerítettem már egy így barátnőt szerencsétlenkedő srác barátaimnak).
2013. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 LeftBehind ***** válasza:

Hát a kellemes hangot max örökölni lehet. Nekem például olyan jellegtelen,parasztos hangom van,hogy néha már fáj beszélnem.

A "vagány,jó stílusról" pedig csak annyit,hogy az összes haverom,akik jártasak a csajozásban, tökéletesen ugyanúgy,ugyanabban a stílusban beszélnek. Engem ez a fajta beszéd rohadtul idegesít,mert kb úgy hangzik mintha egy befüvezett komikust kevernél egy kanos majommal.

2013. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:

76: "mindkettőtöknek szereznék csajt"

Na arra nagyon kíváncsi lennék :D

2013. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 LeftBehind ***** válasza:
78. Na mondjuk azt én is megnézném...
2013. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 A kérdező kommentje:
Lófaszt bénaság már, egyszerűen totál szerencsétlenek vagyunk. Olyannyira, hogy sose lehet senkink.
2013. febr. 6. 15:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!