Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak ronda férfiak maradnak...

Csak ronda férfiak maradnak csók- és szexszüzen 20 év felett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:
Nem hogy nem merek ismerkedni lányokkal, de most már esélyt sem látok arra, hogy valaha ki tudok alakítani rendes kapcsolatot. Egyszerűen kifutottam az időből, és joggal néz a nők 99%a elmeroggyantnak, amikor valamilyen úton-módon kiderül az igazság. Egyszerűen totál tönkretettem a fiatalságomat, és nyugodtan elkezdhetek alkoholizálni is akár.
2013. febr. 5. 22:49
 52/88 LeftBehind ***** válasza:
Noydra - köszönjük,hogy megosztottad velünk mennyire ostobák és fogyatékosak vagyunk. Most már nyugodtan halhatok meg.....de most komolyan neked sincs jobb dolgod,mint csesztetni a népet?
2013. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 Noydra ***** válasza:

Sajnálom ha ez csesztetésnek jött le neked. Én csak a véleményemet fejtettem ki, nem akartam megszólni senkit, de ez akkor sem normális emberi viselkedés, ahogy ezt a helyzetet a kérdező kezeli. Ezvan, azért jár ide az ember hogy segítsen/kérdezzen, de neki bármi lehetne mondani, nem változtat a hozzáállásán. Hisz látod miket írkál...-.-"

Így a sajnáltatáson kívül nincs jobb oka a kérdés kiírására.

2013. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 LeftBehind ***** válasza:
Noydra - a legtöbbünk (szerintem a kérdező is) tudja,hogy ez nem egy normális állapot. A probléma ott kezdődik,hogy senki nem tanította meg nekünk,hogyan kezeljük ezt a helyzetet és nemhogy 20 felett,de 18-19 évesen is rohadt nehéz olyan embert találni,aki nem kezel miatt űrlényként sőt ne adj Isten még tud is segíteni.
2013. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 Geryke1991 ***** válasza:
24%
18-19-20 még belefér a szüzesség elvesztésébe... de 20 felett már tényleg gázos a helyzet
2013. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 LeftBehind ***** válasza:
A másik dolog,hogy valahol ezt is ki kell beszélni/írni magunkból különben mégjobba megzakkanunk és ha már egy névtelen oldalon is offenzív dolognak számít a panaszkodás hát én kérek elnézést.
2013. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 A kérdező kommentje:
Gázos? Kb esélytelen, kivéve, ha prostira költ az alany.
2013. febr. 5. 23:12
 58/88 anonim ***** válasza:
24 évesen annyira nagyon még nem vagy elkésve. Legyen jó fellépésed, ne görcsölj. De tényleg szedd össze magad, nehogy úgy járj, mint az egyik ismerősöm, aki még 30 évesen is szűz.
2013. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
Küldjetek már nekem egy-egy képet magatokról privátban, megmondom női szemmel, mennyire gáz a helyzet és mit kéne változtatni. Egész alakos, jól láthatóak legyetek rajta, csak ennyi a fontos. Ígérem, nem adom ki senkinek.
2013. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 Geryke1991 ***** válasza:
Nem lehetetlen, csak a gond ott kezdődik, hogy minél tovább halogatja annál nehezebb a dolog... 22-23 éves korban már merőben benne kéne lenni a csajozásba, nem pedig akkor kezdeni. Lehetséges hogy az alanya akkor kezdi el, és sikerrel is jár de azért az esetek nagy többségében nem fog elmúlni csak úgy az önbizalomhiány, sőt az évek elteltével inkább felerősödik sajnos:(
2013. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!