Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak ronda férfiak maradnak...

Csak ronda férfiak maradnak csók- és szexszüzen 20 év felett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 LeftBehind ***** válasza:
59.Bocs,de az antiszociális élethez grátisz jár,hogy nem bízok senkiben.
2013. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 Geryke1991 ***** válasza:
Már sokszor említettem, hogy egyik spanom 22 évesen csókszűz, nem még hogy szex szűz.. Na mondjuk ő biztos vagyok benne hogy ha így folytatja, akkor 30-40 évesen is szűz lesz. És miért? Azért mert nem változtat az életén
2013. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 LeftBehind ***** válasza:

Geryke - 2 kérdésem van:

1.A srác panaszkodik erről,biztosan tudod,hogy őt ez zavarja?

2.Ha igen,felajánlottad már neki valaha,hogy segítesz?

2013. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 Geryke1991 ***** válasza:
Igazából nem beszél erről, és én sem emlegetem neki mert mégis csak haverom és nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, de biztos vagyok benne hogy valami nincs rendben, mert naphosszat otthon ül, és az öccse, és az anyukája is megmondja ezt sajna... Van 1-2 alkalom mikor mondja hogy bepróbálkozik ennél meg annál a lánynál, de semmi eredményről nem tudok, és nem is emlegeti...Egyetlen egy alkalomról nem tudok és a haverjaim sem, hogy lett volna valami kapcsolata lánnyal.....
2013. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 LeftBehind ***** válasza:
Akkor esetleg segítsetek neki! Beszélj vele négyszemközt,lehet hogy kínos lesz,de ki tudja talán még ki is húzhatnád őt a sz@rból.
2013. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 Geryke1991 ***** válasza:
Egyetlen helyzetből lett nyilvánvaló hogy valami nincs rendben, mikor mentünk kocsival valahova, én pont a hátsó ülésen ültem vele, és beszállt mellénk az egyik haverom lány ismerőse...Egész úton összehúzta magát és egy szót sem szolt... szerintem ez nyilvánvaló hogy valami nincs rendben
2013. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 LeftBehind ***** válasza:
Visszatérve az előző kommentemhez - miért nem próbáltok segíteni neki?
2013. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 A kérdező kommentje:

Jellemző a nagy haverokra...

Lazán hagyják, hogy a szerencsétlen vergődjön a saját szarában.

2013. febr. 6. 00:05
 69/88 anonim ***** válasza:

Örülnek is neki, mert nem jelent konkurenciát.


Amúgy úgyse tudnak semmit se csinálni a külsejével.

2013. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 LeftBehind ***** válasza:
Helike nem tudnál már leszálni a külső témáról? Hidd el egy embernek akkor is lehetnek szociális problémáis,ha nem Quasimodo ikertestvére.
2013. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!