Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak ronda férfiak maradnak...

Csak ronda férfiak maradnak csók- és szexszüzen 20 év felett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
Akkor matyi:nem hozzám illő lány 1:0
2013. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
59%

Drága szívem tévedésben élsz. Nem a nőknek kell rád mászniuk, neked kell odatenned magad rendesen, kikupálnod magad, és merésznek lenned, de ne legyél nyomulós.


És egyébként nem, nem csak ronda férfiak. Hanem a szép és erkölcsös lányok is.

2013. febr. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mutass egy képet, és megmondom én, hogy mennyire vagy te menthetetlen. Szerintem nem lehets olyan rusnya, csak alábecsülöd magad.
2013. febr. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
"Hanem a szép és erkölcsös lányok is" - olyat hol találunk, tessék mondani?
2013. febr. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
63%

Három haveromat is ismerem, akinek húszon felül lett először barátnője.

(Hogy a szüzességgel hogy állnak, azt nemigen tudom, nem tartottam a gyertyát.)

Az egyikük itt lakik közel hozzám. Még kisgyerek korában elhízott, betegség miatt. De nem úgy, hogy kicsit dagi volt, vicces sörhas, vagy ilyesmi. Nem. Ez a gyerek 140 kiló volt és 170 centi. Gondolhatod mennyi önbizalma volt az élethez.

Keserves MUNKÁVAL lefogyott, két és fél év alatt, napi több órát sportolt és annyi evett naponta, amennyi nekem egy fél reggelinek épp kevés lenne. Bulizni ebben a két és fél évben abszolút nem járt, alkoholt egy kortyot sem ivott.

Most 80 kilósan röhögva néz a tükörbe és mmajdnem 21 évesen jött össze az első barátnőjével.

Még régről ismerek egy élsportoló srácot. Iskola+napi 6-8 óra edzés, gondolhatod mennyi ideje volt társaságra. Most, kicsit több, mint 21 éves. Szilveszterkor véletlenül találkoztunk és ki volt virulva. Egy lánnyal volt, akit novemberben ismert meg-saját bevallása szerint élete első nője.

A harmadik srác szülei szimplán idióták voltak, ő most csoporttársam az egyetemen. Olyan emberekre gondolj a családja alatt, akik ELMEBETEG módon vallásosak. A gyereket a saját szalagavatójára (!) csak az osztályfőnök írásbeli kérésére engedték el! (Ő mesélte nekem.)

Most, hogy felkerült Pestre az egyetem miatt és kolis lett, itt került be társaságba, kicsit több, mint húsz évesen lett barátnője.


Szóval NEM.


Hogy mérnökhallgatóként fejezzem ki magam: n+1 oka lehet, ha valakinek ennyi idősen lesz először nője.

2013. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
59%

Dehogyis, de fent már kifejtették:

- Önbizalomhiány, fél a visszautasítástól, ezért nem kezdeményez.

- Vár az igazira, nem akarja egyéjszakásban elveszíteni

- Családi (vallásos) neveltetés miatt

- Karrierista, és nincs ideje csajozni

- Vagy valóban ronda. (Na én ide tartozom, de majd nekem is össze fog jönni, mert nem adom fel :) )

2013. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
csókolóztam már, de szűz vagyok és egyáltalán nem vagyok ronda viszont tök szerencsétlen vagyok a lányokkal kapcsolatban.. 21/f
2013. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim válasza:
Nem. Ismerek olyan huszonéves srácot, aki egyáltalán nem pasiideál (elhízott, stb.) de már felesége van. Ez nem a külsőn múlik, egyszerűen olyan a kisugárzása, fellépése, hogyha nem lenne házas én is simán összejönnék vele.
2013. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
40%

Csak a béna férfiak.

A párom nem túl szép, nem túl magas (nincs 170 centi), vékony srác, nem éppen ideál. Ehhez képest nem kevés nője volt, hosszabb-rövidebb kapcsolatok, szexkapcsolat, egyéjszakás, minden.

Egyszerű a trükk: olyan dumája van, hogy behalsz tőle! És tudja, hogy mit akar, és rámenős, ha kell. Az első randink egész konkrétan úgy nézett ki, hogy chateltünk és írtam, hogy megyek a vonathoz, utazom a szüleimhez. Erre kijött az állomásra és mondta, hogy hívjam fel a szüleim, hogy csak másnap megyek. Mit mondjak, köpni-nyelni nem tudtam. De nagyon imponált a dolog.


A nőknek valóban kevésbé fontosak a külsőségek. Ha jó dumád van, humorod, és nem az érződik rajtad, hogy görcsösen nőt akarsz (vagy: hogy magad alatt vagy és utálod az összes nőt),akkor akármennyi nőd lehet :)

2013. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 LeftBehind ***** válasza:
29. "Egyszerű a trükk" - neked fogalmad sincs róla,mennyire nem egyszerű úgy viselkedni,hogy az kifejezetten tetszen a csajoknak,főleg ha meg akarod tartani a saját személyiséged és nem akarsz kéztetést arra,hogy pofonköpd a tükörképed.
2013. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!