Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mióta megaláztak, érzelmileg...

Mióta megaláztak, érzelmileg bezárkóztam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve, tavaly nyár közepén veszítettem el a szüzességem egy tőlem három évvel idősebb fiúval. Visszagondolva egyáltalán nem volt olyan nagyszerű, ahogy azt elképzeltem, vagy szerettem volna korábban, későn jöttem rá, hogy magammal is csak elhitettem, hogy szeretem azt a srácot. Az eset után olyan egy hónappal szakítottunk, miután visszahallottam, hogy minden haverjának részletesen beszámolt a dologról, megjegyzéseket tett a testi adottságaimra, képességeimre (nem tudom egyébként, mit várt egy szűztől). Azóta nem volt kapcsolatom senkivel, alig mosolygom, ezt mások is észreveszik, de nem értik, miért. Erről a esetről azonban szerintem érthető módon nem szeretnék akárkivel beszélni. Érzelmileg közömbös vagyok, nem bízom senkiben, az is kiderült számomra, hogy nincsenek olyan igazi barátaim, akikről el is tudnám hinni, hogy megértik a problémámat. Mert legbelül, mélyen úgy érzem, üvöltve zokogok, kívülről azonban csak egykedvűség látszik. Van ebből kiút? Mert így nem nagyon kívánok élni.

2012. júl. 2. 16:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Való igaz, ezért próbáltam más irányba kimozdítani. Ami történt, megtörtént, amiatt már hiába hülyézi le bárki.
2012. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

Megkérném a komolytalan idiótákat, hogy ne jöjjenek ide az okosságaikkal. Az ilyenek valószínűleg soha nem helyezték még a maximális bizalmukat egy másik ember kezébe, aki azt utána könnyelműen összetörte. Temessem el az emléket? Köszönöm nem, ettől válna feleslegessé az egész szenvedés. Bagatellizáljam el? Aki ilyet ír, arra valószínűleg várat még egy vagy több hatalmas csalódás, attól függően, mikor ismeri be magának: emberi anyagból van, tehát sérülékeny, és súlyosan meg lehet alázni.


Több mint szánalmas és mélyen megvetendő, hogy egy valóban komoly tragédiát - mert ez számomra az - néhány ostoba, hetykén odavetett délutáni bölcsességgel próbáltok meg elintézni. Ösztönlény lennék azok után, hogy 4 hónapja voltam együtt ezzel a szeméttel, miután megtette ezt velem? Olyan emberkék mondanak ilyeneket szerintem, akik már túl vannak ugyan néhány igazán embertpróbáló tragédián, ám mégsem veszik a bátorságot, felismerjék saját szerepüket a dologban attól való félelmükben, hogy felismerik: gyávák. Ilyenkor jönnek a nagyokos tanácsok másoknak, hogy elhitessék magukkal, ők már megoldották a maguk gondját, holott ott parázslik lelkük mélyén a valódi fájdalom, ami egyszer pedig még újra fel fog lobbanni, ezt garantálom, de akkor könnyen lehet, késő lesz.

2012. júl. 2. 19:18
 33/54 anonim ***** válasza:
29%
Tudod sokakat, köztük engem is már nagyon irritálnak azok a kérdések, amiket idióta tizenévesek tesznek fel, olyan problémákkal, amiket csak is a saját nyilvánvaló érettlenségük okozott, de ugyanakkor itt folyamatosan azt lehet olvasni, hogy egyesek milyen büszkék rá, hogy 14 évesen elvesztették meg hogy modern világban élünk, ahol teljesen normális, hogy kamaszok rendszeres szexuális életet élnek stb... és ezeket az álláspontokat ugyanezek a tizenévesek teljes vállszélességgel képviselnek és utána jön a "Segítség lehetek terhes???" meg a "Mióta megaláztak, érzelmileg bezárkóztam. Mit tehetnék?" típusú kérdések
2012. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
35%

Látjátok, a kisasszony mindent jobban tud, mint a válaszolók... LOL

Ha ennyire okos vagy és tudod, hogy mit kell csinálni, akkor mi a francért írtad ki ezt a kérdést? Mégiscsak nekem volt igazam, sajnáltatni akartad magad... Csak, mint láthatod sokan nem dőltünk be. Mellesleg, ez neked komoly tragédia? Sokat fogsz még szenvedni ebben az életben, ha ez neked egy feldolgozhatatlan tragédia.

2012. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Kennedy: Hol olvastál tőlem olyat, hogy büszke lennék a szüzességem elveszítésére? Te mennyire voltál érett 14 éves korodban? Gondolom, amint napvilágot láttál, azonnal tisztában voltál az élet nagy dolgaival. Épp az úgynevezett "felnőttek" feladata lenne felkészíteni a fiatalokat a hasonló helyzetek megfelelő kezelésére, ám erősen kétlem, hogy a te tolakodó, könnyen odavetett, álkomoly és közhelyes ostobaságaidat bármelyik magához még őszinte és tisztalelkű gyermek magába fogadná. Téged - sok más emberrel együtt - már régesrégen megrontott az a világi könnyelműség, amely messze eltávolít téged az ember alapvetően jóindulatú és nyitott személyiségétől, mélyen eltorzít, képtelenné téve arra, hogy valóban használható tanácsokat adjál egy olyannak, akiben él még a hit, hogy a te nyelveden szóljak: tovább szeretne lépni. Azt írod, irritálnak a hasonló kérdések - lapozz hát tovább, felesleges idehányni az értéktelen gondolataidat.
2012. júl. 2. 19:43
 36/54 anonim ***** válasza:

írjátok a nagy okosságaitokat de egyikőtök sem segít a lánynak. azzal hogy leéretlenezitek, meg leh.lyézitek még nem fog továbblépni a problémán.

igen, én is jártam így, 18 évesen miután fél évig bolondított a srác hogy megkapjon, meg még 100000 másik lány ezen a földön.

fogd fel tapasztalatnak és lépj tovább.

nem kell feltétlenül neked kezdeményezni, megvárhatod míg a pasik jönnek oda, ezzel nincs semmi baj.

állj úgy hozzájuk, hogy csak haverkodtok. ha többet akar, max. mondasz egy nem-et, vagy hogy neked túl gyors a dolog. elmondod hogy te tovább szeretsz ismerkedni.

ha ezek után gyors iramban lelép, akkor levonod a következtetést hogy neki is csak kaland lett volna.

azt tapasztaltam, az olyan srácok keresnek komoly kapcsolatot és mellesleg normálisak, nincs kapcsolatfüggőségük, vagy nem azért keresnek csak egy csajt hogy legyen valaki, mindegy hogy ki - akik nem hívnak el első találkozás után randira, nem könyörögnek veszettül a számodért, hanem maximum belejölnek face-en és azzal búcsúznak hogy majd még összefutunk. aztán ez így is lesz, meg laza beszélgetések kezdődnek, egyre többet sétáltok/isztok/buliztok/filmeztek együtt és pár hónap múlva kér majd kifejezett randit amit a nevén is nevez.

ja, és utána sem rohan a szex-szel és volt már pár hosszabb kapcsolata, valamint az utolsó óta eltelt elég idő (nem 1-2 hónap) hogy kiheverje a régi, csodálatos csajt.

egyet tehetsz, elmész a haverokkal, barátnőkkel sétálni, bulizni etc. és jól érzed magad. a pasikkal meg nem foglalkozol, majd úgyis odajön amelyik ellenállhatatlan vágyat érez ismerkedni :)

és még valami: megengedheted azt is magadnak, hogy csak szexre keresel valakit.

mint mondtam, én is így jártam mint te, de attól hogy nem volt az 1. a legszuperebb, a rákövetkezőket nagyon is élveztem és azóta csak dícséretet hallottam a teljesítményemről :D

képzeld el, ahogy rálépsz ennek a gyökérnek a fejére és a földbe taposod. aztán kezdj új életet.

2012. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Egetrengető mennyiségű zagyvaságot hordtál össze, aminek semmilyen konzekvenciája nincsen, csak az amit a 34-es hozzászóló már kiválóan megfogalmazott, hogy te mindent jobban tudsz a válaszolóknál, ebben az esetben viszont semmi értelme nem volt ennek a kérdésnek, csak az hogy sajnáltathasd magad.
2012. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
7%

Állj a tükör elé, és mondogasd magadnak:


"Igen, pont olyan ostoba pitsa vagyok mint az átlag hülye libák"


Mondd el százszor.

2012. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Te is nagyon sokszor el fogsz még mondani egy bizonyos szót, majd amikor a sorsnak könyörögsz irgalomért a hasonló kijelentéseid végett.
2012. júl. 3. 00:16
 40/54 anonim ***** válasza:
48%
kezdem érteni miért hagyott el a srác. és nevetnek ki.
2012. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!