Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megaláztak és megbántottak ....

Megaláztak és megbántottak . Mit tehetnék? Tűrjek vagy szálljak szembe?

Figyelt kérdés
Van egy zenekar amiben játszom,de az egyik fél állandóan megaláz ha valamiben más a véleményem. Egyébként tökjól elvagyunk semmi baj nincs de ha vmiben ellenszegülök vele akk jön a hónapokig tartó sínylődés,kikészít idegileg megaláz.. Most jöt egy új tag és mivel csak kölcsönben van a hangszerem és ott van a próbateremben mert még nem hozhattam haza, állandóan azzal cseszegetnek h vegyek magamnak,de perpill nincs rá pénzem,és ezmiatt nem akartam elmenni a fellépésre ( ez lett volna az első) és azóta folyamatosan aláznak facebookon,és elég sértő dolgokat mondanak. És ennek az új bandatagnak a barátnője akivel én hoztam össze,az osztálytársam,és mostmár ő is ellenem van ,pedig ő a barátnőm volt . Mit tegyek ? Már őt sem viselem el :( Ráadásul holnap színházba megyünk ahova a a bandatag meg az eddigi barátnőm is jön.. nem tudom mit tegyek .. legszivesebben megütném őket,mert nagyon csúnyán megbántottak :( Segítsetek , mit tehetnék ?
2011. máj. 9. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megalázó és nem tudod túl tenni magadat akkor hagyd ott őket de előtte akkor tisztázd a helyzetet legalább is mond meg a véleményedet.
2011. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretném otthagynia bandát, szeretem ,és a párom is odaköt. Ő persze véd ,csak nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mit kéne tennem ? és a sulival is . az állítólagos bnőmmel :S

A banda fontos nekem ! Kérlek adjatok tippeket,mit tegyek :(

2011. máj. 9. 16:58
 3/3 A kérdező kommentje:
És túl tudnám magam tenni rajta,ezzel nincs baj, csak azzal h ez nem az első eset.. mindig ezvan ha nem értek egyet azzal a személyel :( És nem tudok vele mindig mindenben egyetérteni,és alapvetőleg kiállok magamért, de most lesüllyedtem , tehetetlen vagyok :(
2011. máj. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!